DeviantART ile Fotolia ‘deviantART Koleksiyonu’nu sunuyor

DeviantART (dA) ile Fotolia deviantART Koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Bu koleksiyon, dA topluluğunun üyeleri tarafından tasarlanan 3 binden fazla görsel içeriyor. Fotolia ile deviantART bu çarpıcı koleksiyonda yer alacak eserleri seçip organize etmeleri için bir grup profesyonel görsel editör seçti.

TIPA 2015 Ödülleri
Lenovo Türkiye Instagram Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
Fotoğraf Dergisi’nin 159. sayısı yayında…

DeviantART (dA) ile Fotolia deviantART Koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Bu koleksiyon, dA topluluğunun üyeleri tarafından tasarlanan 3 binden fazla görsel içeriyor.

fotoliadeviant - DeviantART ile Fotolia 'deviantART Koleksiyonu'nu sunuyor

Fotolia ile deviantART bu çarpıcı koleksiyonda yer alacak eserleri seçip organize etmeleri için bir grup profesyonel görsel editör seçti. Ancak bu koleksiyon, deviantART'ta bulunan milyonlarca orijinal fotoğrafların sadece bir temsilidir. dA Koleksiyonu çok geniş ve çeşitli kategorilerden eserler sunmaktadır. Bunlar dünyanın her köşesinden katılan ve 50'den fazla ülkeyi temsil eden güzel sanatlar fotoğrafçılarının müsadesiyle yayınlanıyor. Bu son derece modern koleksiyonun içinde yer alan sanatsal öğeler mikrostok kullanıcılarına yepyeni bir seçim seviyesi sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, izleyiciyi güçlü ve eşsiz görüntülerle karşı karşıya getiren görselleri kullanarak, reklam ve yazınsal işlerine zenginlik katabilecektir.

DeviantART'ın kurucu ortağı ve CEO'su Angelo Sotira: “deviantART topluluğunun yarattığı ve muhteşem görsellerin kalitesinin bir temsili olan dA Koleksiyonu'nu lanse edebildiğimiz için çok heyecanlıyız." dedi. Sotira: “Fotolia ile işbirliğimiz, ışığı sanatçılarımızın üzerine çekmek ve onları dünya piyasasına tanıtmak ve de Fotolia müşterilerine yeni bir perspektif sağlamak için olağanüstü bir fırsattır."

Fotolia LLC CEO'su Oleg Tscheltzoff da bu heyecanı paylaşarak: “deviantART inanılmaz koleksiyonunu sunmak için stok fotoğraf ajansı olarak Fotolia'yı tercih ettiği için çok gururluyuz. Sanatçılar topluluğunun yaratıcı  eserlerini destekleyebildiğimiz ve bu eşsiz koleksiyonu tasarımcılarımıza sunabildiğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz." dedi.

dA Koleksiyonu'nu http://www.fotolia.com/dacollection sayfasında görebilirsiniz.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0