DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket adındaki bu yeni ürün, kolayca taşınabilir, kolay kullanımlı bir dizi akıllı özellikle geliyor.

Sony RX0
RICOH WG-6
DJI Osmo Action Tanıtıldı!

DJI, üç eksenli stabilize kamerası ile yeni maceralarınızı kolayca çekmenize imkan sağlayan yeni bir mini bir ürün duyurdu. DJI Osmo Pocket adındaki bu yeni ürün, kolayca taşınabilir, kolay kullanımlı bir dizi akıllı özellikle geliyor.

osmopocket - DJI Osmo Pocket

DJI’nın en küçük üç eksenli stabilize kamerası olan ürün, 1/2.3 inçlik 12MP sensöre sahip. 4K video kaydı da yapabilen kamera, dahili çift mikrofon ve gelişmiş gürültü önleyici sistemi de beraberinde getiriyor. Özellikle sinematik videolar çekmenizi kolaylaştıran kamera, çeşitli çekim modları arasında geçiş yapma, ayarları ayarlama, görüntüleri gözden geçirme ve yaratıcı özelliklerin eksiksiz bir paketine erişim kazanma yeteneği yanı sıra yüksek kaliteli canlı görüntü sağlayan 1 inç entegre dokunmatik ekran kullanıyor.

osmopocket2 - DJI Osmo Pocket

İstenirse kullanıcıların iOS Lightning veya USB-C kullanan mobil cihazlarına da bağlanabiliyor. Mobil cihazlara bağlandığında DJI Mimo uygulaması otomatik olarak açılıyor ve bir monitör olarak hizmet verirken, uygulama içi menü çeşitli akıllı özellikler ve kayıt modları da sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0