Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…

Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. İkili lambalı WUXGA projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Epson’dan L800 Ödüllü Yarışma
Anılar hafıza kartında kalmayacak!
Epson Perfection V750

Epson’ın renk ve parlaklık sihirbazı yeni projektör serisi EB-Z8000 pazarda yerini aldı. Dünyada bir ilk olan “ikili lamba teknolojisi” ile üretilen bu yeni seri, ev ve ofis uygulamalarında harikalar yaratıyor.

Z8000 lifestyle image room3 - Doğru renklerde fotoğraf sunumu için...

Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. Dünyanın ilk ikili lambalı WUXGA (Widescreen Ultra Extended Graphics Array – bir geniş ekran görüntü sistemi) projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Epson’ın tüm modellerinde yer alan 3LCD teknolojisiyle çarpıcı renk ve parlaklık seviyesine ulaşan Epson EB-Z8000’i benzerlerinden ayıran özellikleri bunlarla sınırlı değil. Birleşik Epson Cinema Filter teknolojisine sahip Epson EB-Z8000W renk aralığı, film yapımcılarının gerçekte amaçladığı şekilde hassas ve sadık renk reprodüksiyonunu sağlıyor. Böylece dijital sinemada kullanılan DI renk standardını bu projektör ailesiyle yakalamak oldukça kolay. Epson, “Renkli Işık Çıkışı” özelliğiyle kullanıcılara, renk performansını değerlendirmek için basit, doğru ve kolay bir yol da sunuyor. Epson’un optik teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi sağlarken, projektörün otomatik irisi, her kontrast gölgesini sunumunuza yansıtmanıza yardımcı oluyor. Z8000 serisi ayrıca, 7000 lümen ve 5,000:1 kontrast oranına kadar renkli ışık çıkışı, gölgeler ve ışığın yanı sıra küçük baskı ve şekiller için mükemmel grilik ölçeği seçenekleri de sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0