Epson Perfection V750

Epson Perfection V750

Epson Perfection V750 fotoğraf tarayıcısı ile tüm anılarınızı dijital platforma taşıyabilir, geçmişe kristal berraklığı katabilirsiniz. Fotoğraflarınızı, hatta büyük formatlı filmlerinizi kusursuz bir şekilde taratarak dijital ortama aktarabilir, anılarınızı tekrar canlandırabilirsiniz.

Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…
Ultra kısa gösterimli projektörler
Anılar hafıza kartında kalmayacak!

Epson Perfection V750 fotoğraf tarayıcısı ile tüm anılarınızı dijital platforma taşıyabilir, geçmişe kristal berraklığı katabilirsiniz.  Fotoğraflarınızı, hatta büyük formatlı filmlerinizi kusursuz bir şekilde taratarak dijital ortama aktarabilir, anılarınızı tekrar canlandırabilirsiniz.

Epson Perfection V750 - Epson Perfection V750DIGITAL ICE Teknolojisiyle tüm kusurlara veda!

Hasarlı veya solmuş filmler ve baskıları Digital ICE teknolojisi ve Epson Easy Photo Fix ile onararak eski haline getiren Epson Perfection V750’nin hareketli mavi LED ekranı ile taramalarınızı izleyebilirsiniz de. Digital ICE teknolojisi, hasar görmüş fotoğrafları zaman alıcı rötuş işlemlerine gerek kalmadan tamir eder ve çizik, parmak izi gibi tüm kusurları anında ortadan kaldırır. Size en mükemmel taramayı sunarak eski anılarınızın canlanmasına olanak sağlar ve o günleri yeniden yaşatır. Arka ışık ayarlaması sayesinde bugünün teknolojisini o günlere götürür.

Nostaljiyi bugüne taşıyarak arkadaşlarınızla paylaşın…

Epson V750 fotoğraf tarayıcısı sayesinde eski fotoğraflarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir, sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilir, hatta günümüz teknolojisini kullanarak tekrar düzenlenmiş haliyle basıp evinizin en güzel yerine asabilirsiniz.

Temel Özellikler:

Esnek film kullanımı: Tümleşik adaptörle popüler film formatlarını tarayın

Eski anıları canlandırın: DIGITAL ICE teknolojisiyle görüntüleri eski haline getirin

Hızlı çalışın: USB 2.0 ve FireWire ile hızlı veri aktarımı

Yaratıcı olun: Profesyonel yazılımla daha fazla tarama yapın

En yüksek kalitede tarama: Sıra dışı sonuçlar için 6400 çözünürlüğe kadar film tarayınız

Nasıl yaptığını görün: Hareketli mavi LED ile ilerlemeyi izleyin

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 769 Euro+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0