Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi

Epson EB-Z10000, 10.000 lümen XGA çözünürlükle en parlak seyir keyfini sunuyor. Epson'un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sağlayan eşit düzeyde yüksek ‘Beyaz’ ve ‘Renkli Işık Çıkışıyla’ yüksek kaliteli görüntü sağlıyor.

Epson’dan L800 Ödüllü Yarışma
Anılar hafıza kartında kalmayacak!
Sanatı Mürekkeple Kopyalamak

Epson EB-Z10000, 10.000 lümen XGA çözünürlükle en parlak seyir keyfini sunuyor.  Epson'un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, doğal ve koyu siyah renkler sağlayan eşit düzeyde yüksek ‘Beyaz’ ve ‘Renkli Işık Çıkışıyla’ yüksek kaliteli görüntü sağlıyor.

EB Z10000 lifestyle - Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi

Epson EB-Z10000 esnek kurulum açısı sayesinde hem ön hem de arka projeksiyon sistemlerinin gereksinimlerine uygun. WiFi bağlantı özelliği her ortama entegrasyonu kolaylaştırmak için hem dikey hem de yatay olarak geniş lens kaydırma aralığı ile bir arada bulunuyor.  Ayrıca Epson EasyMP yazılımı bölünmüş ekran işlevselliği, Wi-Fi üzerinden çoklu PC projeksiyonu ve video akışı da sunuyor.

Bir ilk: Kenar Kaynaştırma özelliği

Gelişmiş teknolojisiyle  EB-Z10000, yatay olarak dört projektöre ve dikey olarak iki projektöre kadar istiflemek için, ilk defa Kenar Kaynaştırma özelliğini getiriyor. Ayrıca; ‘Nokta’ ve ‘Yay Düzeltme’ özellikleri sayesinde EB-Z10000 ile dengesiz perde ve dahili test şablonlarının görüntü kalibrasyonunu sağlayarak mükemmel görüntü elde etmek çok kolay.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 9100€+KDV

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0