Tekstilde sorunsuz baskı çözümü

Tecpro, Epson’un üzerinde uzun süredir titizlikle çalışıp geliştirdiği tekstil yazıcılarının Türkiye Tek Distribütörü oldu. Dye Sublimasyon olan yazıcılar, Epson Micro Piezo baskı kafasına sahip olup, 720x1440 dpi çözünürlükte 16-57m2 /saat hızında yüksek kaliteli baskılar alabiliyor.

Epson Projeksiyon Cihazları Nar Teknoloji’de…
Epson SureLab D3000
Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…

Tecpro, Epson’un üzerinde uzun süredir titizlikle çalışıp geliştirdiği tekstil yazıcılarının Türkiye Tek Distribütörü oldu. Dye Sublimasyon olan yazıcılar, Epson Micro Piezo baskı kafasına sahip olup, 720×1440 dpi çözünürlükte 16-57m2 /saat hızında yüksek kaliteli baskılar alabiliyor. Dahili olarak CMYK kolay doldurulabilen 1,5 litre mürekkep sistemi ve otomatik sarma rulosu ile minimum bakımla kesintisiz üretim sağlıyor.

Epson SureColor SC F7000 Picture 2 300x300 - Tekstilde sorunsuz baskı çözümü

110cm baskı genişliğine sahip Epson SureColor SC-F6000 modeli parça işi yapan tekstil üreticilerine yönelik, 165cm lik baskı genişliğine sahip olan Epson SureColor SC-F7000 modeli ise metraj çalışmalarına göre geliştirilmiş. Uzun yıllardır Epson marka geniş format fotoğrafik yazıcılarının ülkemizde distribütörlüğünü ve yetkili servisliğini yapmakta olan Tecpro, tekstil gibi dinamik ve sürekli üretime dayalı bir pazarda üreticilerin tüm ihtiyaçlarını sağlayacak çözümlerle pazara giriyor.

Bu alanda Epson’un geliştirmiş olduğu ürünlerin, ilk defa kafa yapısından üretici firmaya, özel tekstil boyalarına kadar aynı markaya sahip olma avantajını, yetkili distribütör ve aynı yapı altındaki yetkili servis hizmetleriyle vermenin büyük önem taşıdığını belirten Tecpro Genel Müdürü İbrahim İlhan, bu alanda ülkemizde dijital tekstil üretimi yapan firmaların, en büyük sorunu olan, kurumsal satış ve servis güvencesiyle, orijinal üretim boyası temin edememelerine dair tüm sorunları, Epson ürünleri ve Tecpro satış/satış sonrası destek hizmetleriyle sona erdiğini, kurumsal satış, servis ve marka güvencesiyle dijital baskı üreticilerine sunulan uygun maliyetli bu ürünle işlerinin çok daha kolaylaşacağını iletti.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0