Çift ekranlı ASUS Taichi 31

ASUS, tablet bilgisayarların esnekliğine ek olarak dizüstü bilgisayarların performans ve özelliklerine sahip olan 13.3 inçlik çift ekranlı, şık tasarımlı Ultrabook modeli Taichi 31’i Türk kullanıcıların beğenisine sunuyor. ASUS Taichi 31, farklı 2012'de kullanıcılarla buluşan 11.6 inçlik ASUS Taichi 21’e daha büyük ekranlı bir alternatif olarak geliyor.

Asus ZenBook UX305
Tabletlere özel harici DVD yazıcı
Dokunmatik bir multimedya deneyimi

ASUS, tablet bilgisayarların esnekliğine ek olarak dizüstü bilgisayarların performans ve özelliklerine sahip olan 13.3 inçlik çift ekranlı, şık tasarımlı Ultrabook modeli Taichi 31’i Türk kullanıcıların beğenisine sunuyor. ASUS Taichi 31, farklı Intel Core işlemci seçenekleriyle 2012 Ekim’inde kullanıcılarla buluşan 11.6 inçlik ASUS Taichi 21’e daha büyük ekranlı bir alternatif olarak geliyor.

TAICHI31 31 300x300 - Çift ekranlı ASUS Taichi 31

Farklı kullanımlar için çift ekran

ASUS Taichi 31, sırt sırta vermiş iki Full HD ekranıyla Windows 8 işletim sistemli bir tabletin en iyi yönlerini ve Ultrabook performansını şık bir tasarımda birleştiriyor. 11.6 inçlik ASUS Taichi21’in çarpıcı siyah tasarımının ve ince yapısının kullanıldığı ASUS Taichi 31, yenilikçilikte olduğu kadar şıklıkta da iddialı ve tüm işlerinizi kolaylaştıracak birçok özellikle birlikte geliyor.

ASUS Taichi31, kapağı kapatıldığında güçlü Intel Core i7 veya i5 işlemcili ve çok hızlı SSD depolama birimine sahip yüksek performanslı bir tablete dönüşüyor. 10 noktadan çoklu dokunma desteğiyle çizilmelere dayanıklı ekran ile Windows 8 işletim sistemi kolayca ve sezgisel olarak kullanılabilirken Taichi 31 ile birlikte sunulan basınç hassasiyetli stylus kalemle kendi el yazınızla notlar alabilir, dokümanlar üzerinde düzeltmeler yapabilir ve eskiz çizimleri yapabilirsiniz.

ASUS Taichi 31, kapağı açıldığında üç farklı kullanım sunuyor. Kapak içindeki ekran ile kullanıldığında rahat kullanımlı ve arka aydınlatmalı klavyenin yanı sıra Windows 8 komutlarını tam destekleyen ve geniş yüzeyli touchpad’iyle güçlü bir Ultrabook olarak kullanılabiliyor. Ayrıca iki ekranı aynı anda genişletilmiş masaüstü ve çoğaltılmış masaüstü modlarında kullanarak estetikten uzak harici bir monitör veya hantal bir projektöre gerek kalmadan sunumlarınızı veya videolarınızı başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

Göz alıcı görüntüler ve şaşırtıcı ses kalitesi

ASUS Taichi 31 hangi modda kullanılırsa kullanılsın IPS teknolojisiyle üretilen çift Full HD ekran, canlı renklere sahip üstün netlik ve 178 derecelik izleme açısı sunuyor. Intel WiDi ile çift bant Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 ile yüksek performanslı kablosuz bağlanabilirlik seçenekleri sunulurken USB 3.0 yuvaları, en yeni teknolojiye sahip hızlı harici depolama aygıtları için tam uyumluluk ve mobil cihazlar için hızlı şarj imkanı sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0