ThinkPad X1 Carbon artık dokunmatik!

Lenovo’nun dünyanın en ince ve en hafif 14 inç ultrabook’u olarak pazara sunduğu ThinkPad X1 Carbon, bu kez de dokunmatik ekranlı yeni sürümüyle Türkiye’de satışta... Otomotiv sektöründe de tercih edilen karbon fiber malzeme kullanılarak üretilen ThinkPad X1 Carbon Touch, böylece pazarın en taşınabilir dokunmatik dizüstü bilgisayarı olmayı başarıyor.

i-Life Digital Technology Türkiye pazarına giriyor
En güçlü iMac Pro satışta
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

Lenovo’nun dünyanın en ince ve en hafif 14 inç ultrabook’u olarak pazara sunduğu ThinkPad X1 Carbon, bu kez de dokunmatik ekranlı yeni sürümüyle Türkiye’de satışta… Efsane ThinkPad serisinin dönüm noktalarından biri olarak adlandırılan X1 Carbon Touch, Windows 8 işletim sistemi ve X1 Carbon’un ileri teknolojisiyle performansına ek olarak, 14 inç büyüklüğünde 10 parmağa kadar çoklu dokunmatik destekli Premium HD+ (1600×900 piksel) çözünürlüklü bir ekranı bünyesinde barındırıyor.

X1 Carbon Touch 1 300x167 - ThinkPad X1 Carbon artık dokunmatik!

Otomotiv sektöründe de tercih edilen karbon fiber malzeme kullanılarak üretilen ThinkPad X1 Carbon Touch, böylece pazarın en taşınabilir dokunmatik dizüstü bilgisayarı olmayı başarıyor. 1.55 kilogram ağırlığı ve 20.8 mm inceliğiyle yine incelik ve hafiflikte sınır tanımayan Touch, 235 gram ağırlığındaki adaptörüyle de profesyonel kullanıcıların ofis dışı yaşamına eşlik etmeyi sürdürüyor. Tüm bunlara ek olarak, 8 saati aşkın pil ömrüyle mobil deneyimi üst seviyelere taşıyan X1 Carbon Touch, Lenovo’nun “Rapid Charge” teknolojisi sayesinde sadece 30 dakikada yüzde 80 şarj doluluğuna da ulaşıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0