Toshiba Yeni İkisi Bir Arada

Toshiba yeni premium Ultrabook modeli olan Satellite Click 2 Pro P30W’yu tanıttı. Bu ultra- taşınabilir 2’si 1 arada kolayca notebook’tan tablete dönüşebiliyor ve farklı kullanım amaçları için tam donanımlı bir Ultrabook seçeneği sunuyor.

Panasonic dayanıklı yeni TOUGHBOOK cihazlarını tanıttı
OLED ekranlı ASUS dizüstü bilgisayarlar
HP’nin Premium PC serisi

Toshiba yeni premium Ultrabook modeli olan Satellite Click 2 Pro P30W’yu tanıttı. Bu üstün ultra- taşınabilir 2’si 1 arada model kolayca notebook’tan tablete dönüşebiliyor ve farklı kullanım amaçları için tam donanımlı bir Ultrabook ve medya zengini bir tablet seçenekleri sunuyor.

Satellite Click 2 Pro P30W 5 - Toshiba Yeni İkisi Bir Arada

Satellite Click 2 Pro P30W modelinin yenilikçi formatı, tam donanımlı bir Ultrabook ile tabletin esnekliğini bir arada sunuyor. Kolayca ayrılabilen aydınlatmalı, çerçevesiz, tam boyutlu klavye kullanıcılara başka bir cihaza gereksinim duymadan yaratıcı ve üretken olmanın özgürlüğünü veriyor. Tek elle kolay takma-çıkarma mekanizması ile kullanıcılar diledikleri ortamda, diledikleri formu kullanarak içeriklerin keyfine varabiliyorlar. Standart klavye veya gelişmiş klavye seçenekleri farklı kullanıcı gereksinimlerine yanıt veriyor. Standart klavye arda arda film izlemek veya hareket halindeyken uzun saatler çalışabilmek için altı saate kadar uzun pil ömrü sunarken, gelişmiş klavye tüm gün çalışma için dokuz saate kadar pil ömrü sunuyor ve entegre 500 GB HDD ile geniş video, müzik veya dosya arşivleri için daha fazla depolama alanı sağlıyor.

Ultra taşınabilir tasarım

Satellite Click 2 Pro P30W modeli yalnızca 11 mm inceliğindeki tablet modu ve 20 mm inceliğindeki notebook modu ile ultra taşınabilir olmasıyla her an her yerde kullanım için tasarlandı. İncelik, hafiflik ve altın rengi dokunuşlu taranmış alüminyum kasası ile estetik unsurlarıyla her ortama uyum sağlayan hem şık, hem de son derece profesyonel bir görünüme sahip.

Gittiği her yerde üstün Ultrabook performansı

4. nesil Intel Dual Core i5 Ultrabook işlemciler ve Intel HD 4400 grafik işlemciler ile Satellite Click 2 Pro P30W, eğlence amaçlı kullanımda ya da aynı anda çoklu işlemle çalışılırken güçlü ve akıcı bir performans sunuyor. Tablette bulunan 256 GB’a kadar entegre SSD, doküman kitaplıkları ve multimedya dosyaları için geniş depolama alanı sağlarken, hızlı açılış ve hızlı yanıt süresi sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0