Dokunmatik ekranlı ‘hepsi bir arada’ PC

DataStar, Shuttle’ın dokunmatik ekranlı ‘hepsi bir arada’ PC modeli olan X50V3L’yi satışa sundu. Şık tasarımlı, ince ve dokunmatik ekranlı bu PC hem ev hem de iş kullanımı için uygun.

Asus ZenBook UX305
Panasonic Toughbook CF-20
Modern ve Zarif Ultra İnce Dizüstü: Acer Swift 5

DataStar, Shuttle’ın dokunmatik ekranlı ‘hepsi bir arada’ PC modeli olan X50V3L’yi satışa sundu. Şık tasarımlı, ince ve dokunmatik ekranlı bu PC hem ev hem de iş kullanımı için uygun.

X50V3L_K

‘Hepsi bir arada’ (all-in-one) PC olan Shuttle X50V3L, dokunmatik ekranı ve ince kasası ile dikkat çekiyor. Hem ev hem iş kullanımı için uygun olan Shuttle X50V3L, tablet bilgisayar görünümünde ama PC gücünde bir sistem. Sadece 36 mm kalınlığındaki kasası ve dik ya da yatay olarak kullanıma uygun olan özel standı ile her yerde rahat kullanılabiliyor. Shuttle X50V3L’nin standı 180 derece dönebiliyor. Ayrıca kolay taşınabilmesi için tutma aparatı olarak da görev yapıyor. 3.5 kg ağırlığındaki bu PC, çok rahat taşınabiliyor. VESA montaj standardına uygun olan PC, başka cihazlara da kolayca monte edilerek kullanılabiliyor. Bu özellik endüstriyel kullanımlarda çok işe yarıyor.

Dokunmatik ekran, güçlü teknik özellikler…

Shuttle X50V3L hepsi bir arada PC, 15.6 inç dokunmatik ekrana sahip. Çift çekirdekli Intel Atom D2550 işlemci kullanan PC’de 4GB’a kadar bellek kullanabiliyor. GMA3650 grafik kartı kullanılan ürün hem iş hem eğlenceye uygun. Üstelik enerji tüketimi de çok az. Yeşil teknolojiyi destekleyen PC, özel soğutma sistemi sayesinde fansız çalışıyor. Böylece toz üretmeyen sistem aynı zamanda sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. Çevre dostu olan Shuttle X50V3L’nin tüm bileşenleri yeşil teknoloji yönergelerine uygun. Düşük güç tüketimi ile de çevreye daha az zarar veriyor. 

Dahili 3M piksel kamerası ve mikrofonu olan ürün, bir parmak dokunuşuyla fotoğraf çekebiliyor; internette canlı sohbet olanağı sunuyor. Küçük boyutuyla az yer kaplayan X50V3L’nin siyah ya da beyaz kasa rengi seçeneği bulunuyor. 16:9 geniş ve dokunmatik ekranı ile klavye ve mouse olmadan sadece dokunarak rahatça kullanılabiliyor.

7/24 çalışabilecek şekilde üretilen bu PC, endüstriyel kullanımlar için uygun bir çözüm. Bellek ve sabit diski kullanıcı tercihlerine göre belirlenen ürün 449 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0