Toshiba Satellite Click Mini

TNB Bilgisayar, en yeni ayrılabilir Satellite Click Mini modelini tanıttı. 22.6cm (8.9”) ekranlı kompakt boyutlu cihaz, Windows 8.1 güncellemesine sahip tam işlevsel bir notebook’tan tek bir tuşla tablete dönüşebilmesiyle ultra-taşınabilirlik sağlıyor.

HP’den özel tasarım dizüstü bilgisayar kapakları
Çift ekranlı ASUS Taichi 31
Hepsi bir arada iş istasyonu

TNB Bilgisayar, en yeni ayrılabilir Satellite Click Mini modelini tanıttı. 22.6cm (8.9”) ekranlı kompakt boyutlu cihaz, Windows 8.1 güncellemesine sahip tam işlevsel bir notebook’tan tek bir tuşla tablete dönüşebilmesiyle ultra-taşınabilirlik sağlıyor ve çoklu cihaz taşıma gereksinimi ortadan kaldırıyor. Hareket halindeyken çok daha fazla özellik isteyen Windows kullanıcıları için mükemmel bir seçenek olan Satellite Click Mini, çocuklar veya öğrenciler için sezgisel özellikli ilk cihaz olarak kullanılabiliyor ve farklı beklentilerine sahip geniş bir kullanıcı kitlesinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Satellite_Click_Mini_life_style_white_02Küçük cihazda büyük eğlence

Taşıması çok kolay 22.6cm (8.9”) ekranlı Satellite Click Mini, tablet modundayken yalnızca 470gr hafifliğinde ve yalnızca 9.8 mm inceliğinde. Klavye ilavesi ile ise sırasıyla 999gr hafiflik ve 19.9mm inceliğe sahip. Full HD (1920×1200) ekran film izlerken veya fotoğrafları görüntülerken mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunarken, parlak IPS ekran birden fazla insanın ekranı izlediği durumlarda daha geniş görüş açısı ve çok daha fazla esneklik sağlıyor. Kullanıcılar üstün görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarırken, kendilerini net olarak tanımlanmış seslerin de içinde buluyorlar. Satellite Click Mini modeli Dolby Digital Plus ile yükseltilen net seslere ve stereo hoparlörlere sahip. Bu yükseltim süiti, her notanın ve sesin tam istendiği gibi duyulmasını sağlıyor ve müziklere, filmlere, oyunlara ve videolara derinlik ve güç katan üstün ses kalitesi sunuyor.

Daha da ileri gitmek için tasarlandı

İster seyahatte ister evde kullanılsın Satellite Click Mini tüm gün boyunca iş ve oyun için gereken herşeyi sunuyor. Klavye takılı haldeyken kullanıcılar 16 saate kadar video gösterimi sağlayan pil ömrünün tüm çalışma günü ve sonrasında keyfini çıkarabiliyorlar. Tablet olarak ise tek bir şarjla 8 saate kadar video gösterim sağlıyor. Akıllı şarj sistemi her zaman ilk olarak tabletin şarj olacağı ve klavyenin pil ömründen sonra tablet pilinin kullanılacağı anlamına geliyor. Böylelikle klavyesiz kullanımda pil ömrü azami seviyeye çıkarılmış oluyor.

İlave olarak, 1TB kapasiteli OneDrive online depolama dahil edildiğinden ve daha fazla kapasite ekleme seçeneği olduğundan dolayı, kullanıcılar diledikleri kadar veri depolayabiliyorlar. Verilen aylık 60 Skype dünya dakikaları ise arkadaşlar ve aile ile iletişimde kalmak için ideal.

Her yerde her zaman bağlantı

Satellite Click Mini notebook ya da tablet modunda bir dizi bağlantı seçeneği sunuyor. Tablette bulunan bir adet Micro-HDMI ile içerikler geniş ekranda paylaşılabiliyor, mikroSD/SDHC/SDXC girişi ise cihazlar arası içerik paylaşımını sağlıyor; ayrıca Mikro-USB 2.0 girişi de bulunuyor. Klavye tam boyutlu bir USB 2.0 ile dosya aktarımı sağlıyor. İlave olarak, tam boyutlu SD girişi ise mevcut 32 GB eMMC depolamayı artırabilmeye imkan veriyor. Ayrıca, kablosuz ekran özelliği kablolara gereksinim duymadan diğer cihazlara sorunsuz şekilde ses ve video aktarabilmeyi sağlıyor.

Anı ölümsüzleştirin

Arka yüzdeki 5 MP otomatik odaklanmalı kamera ile kullanıcılar hareket halindeyken bile yüksek kalitede fotoğraflar çekebiliyorlar. Ön yüzdeki HD web kamera ile kullanıcılar arkadaşları ve iş arkadaşları ile yüz yüze görüşmeler yapabiliyorlar. Satellite Click Mini ayrıca TruCapture uygulamasına sahip olduğundan kullanıcılar herhangi bir kağıt belge, beyaz tahta veya projeksiyonla gösterilen bilgilerin görüntüsünü kolayca kaydedebiliyorlar. TruCapture ayrıca yansımayı önlendiğinden ve görüntülerin renklerini düzelttiğinden dolayı görüntü ve yazıları çok daha rahat görülebilir ve okunabilir hale getiriyor, böylece bilgilerin okunurluğu artırılmış oluyor. İlave olarak görüntülerdeki kelimeler karakter tanıma özelliği sayesinde arama yapılabilir ve kolayca diğer uygulamlara aktarılabilir hale geliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0