32 inçlik 4K Monitör

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, 4K ultra yüksek çözünürlüğe (UHD) sahip yeni bir ekranı piyasaya sunuyor. 3840x2160 piksel ile, 4K UHD çözünürlük her inç başına Full HD (1920x1080) ekranın dört katı kadar pikseli sığdırır ve dört katı netlik sunar.

Lenovo’dan ilginç monitör tasarımı
HP Z Ailesinin Yeni Profesyonel Ekranları
BenQ’dan Öğrencilere Özel Monitör

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, 4K ultra yüksek çözünürlüğe (UHD) sahip yeni bir ekranı piyasaya sunuyor. BDM3275UP ekran – bu çözünürlükteki Philips Monitörleri için 32 inçlik yeni ölçüsüyle – nispeten mütevazi ekran boyutlarında süper ayrıntılı çözünürlükler için büyüyen talebe yanıt veriyor. Kullanıcılar, fotoğraf, film ve oyunların yanı sıra veri yoğun ofis uygulamaları amacıyla da zengin ayrıntılara sahip eğlence için 4K UHD netliğini heyecanla bekleyebilirler.

BDM3275 - 32 inçlik 4K Monitör3840×2160 piksel ile, 4K UHD çözünürlük her inç başına Full HD (1920×1080) ekranın dört katı kadar pikseli sığdırır ve dört katı netlik sunar. Bu en yeni  Philips 4K UHD (Ultra Yüksek Çözünürlük) ekran, MMD’nin 28 inçlik ve 40 inçlik  farklı ölçülerdeki ultra yüksek çözünürlüklü ekranları barındıran ürün gamını şimdiden bir adım daha ileri götürüyor. 4K ürün grubunun diğer fertleri gibi, BDM3275UP ekranı da büyüleyici bir görüntüleme deneyimi için yapılandırıldı. Doğal, geçişleri olmayan bir renk reprodüksiyonu için 10-bitlik zengin renk desteği; parlaklığı düzenlemek ve titreşimi azaltmak için Philips Flicker-Free teknolojisi, üstelik kalitenin neredeyse her açıdan, hatta yandan bile tadının çıkarılabilmesi için 178 derecelik ekstra geniş görüntüleme açıları için gelişmiş IPS-AHVA paneli sunuyor.

10.8 Gbps’e kadar veri transfer hızları için DisplayPort’u da içeren süper hızlı bağlantı seçenekleri, mobil içeriği yürütmek için MHL (aynı anda mobil cihazı da şarj ederken), tam kapsamlı HDMI ve USB 3.0 ile bu yeni ekran, kullanıcıların yüksek bant genişliğindeki dijital kaynakları bağlayıp büyüleyici UHD 4K netliğinde ve gecikmesiz yenileme ile, sıkıştırılmamış görüntü ve ses içeriğinin keyfini çıkarmalarını sağlar. Dahili stereo hoparlörler ise, görüntüleme deneyimini tamamlayarak yüksek kalitede ses sunar. Ekranın sahip olduğu MultiView teknolojisi sayesinde kullanıcılar, iki cihazdan (örneğin kişisel bilgisayar ve dizüstü bilgisayar gibi), ayrı ekran bölümlerinde eş zamanlı olarak  içerik yürütebilirler. UltraClear 4K çözünürlüğün piksel yönünden zengin netliği sayesinde ise, her ekran bölümü, her zaman keskinliği ve mükemmelliği korur.

4K çözünürlüklü yeni Philips 32 inç ekran, Temmuz 2015’ten itibaren piyasada bulunacak. Tavsiye edilen perakende fiyatı ise 1.449 USD (KDV hariç).

YORUMLAR

WORDPRESS: 0