28 İnçte Ultra HD Çözünürlük

ViewSonic, yeni monitörü VX2880ml ile kullanıcılara 4K deneyimi yaşatıyor. Gerek eğlence gerek ise profesyonel kullanım için üstün görüntü kalitesine sahip olan VX2880ml, gelişmiş çoklu bağlantı desteği ile tüm modern sistemlerle uyumluluk sağlıyor.

4K Video Çekebilen Aksiyon Kamerası
Sony a7S, 4K video kaydı ile geldi
Filmlerin depolama derdi artıyor

ViewSonic, yeni monitörü VX2880ml ile kullanıcılara benzersiz bir 4K deneyimi yaşatıyor. Gerek eğlence gerek ise profesyonel kullanım için üstün görüntü kalitesine sahip olan VX2880ml, gelişmiş çoklu bağlantı desteği ile tüm modern sistemlerle uyumluluk sağlıyor.

VX2880ml 04 - 28 İnçte Ultra HD Çözünürlük

3840×2160 Ultra HD çözünürlüğü destekleyen 28 inçlik monitör, üstün görüntüleme deneyimi sunuyor. Fotoğrafçılar, hastaneler, mimarlık ofisleri, CAD/CAM yazılım uygulamaları gibi kullanım alanları, 4K içerik geliştiricileri ve diğer dijital tasarım uygulamaları kullanıcıları için ideal çözünürlük sunan VX2880ml, profesyonel kullanımın yanı sıra, hem ev içi eğlence hem de oyun amaçlı larak en iyi kullanım tecrübesini yaşatıyor.

ViewSonic'in geliştirdiği yeni teknolojiler olan Flicker-Free ve Blue Light Filter ile göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı, uzun süre kullanımlarda da gözlerini koruyor. ViewMode özelliği sayesinde sizin için en iyi renk kalibrasyonunu yapan VX2880ml, bünyesinde bulunan farklı renk senaryoları ile (Oyun, Film, Web, Metin) size istediğiniz şekilde kullanım özgürlüğü sunar.

MHL destekli HDMI bağlantısına sahip olmasıyla esnek bir kullanım sunan VX2880ml, ayrıca 2 adet DisplayPort girişi ve 1 adet mini DisplayPort çıkışı ile çoklu ekran kullanımlarına olanak sağlıyor. DisplayPort çıkışına sahip olması sayesinde papatya zinciri şeklinde bağlantı destekleyen monitör, gelişmiş Multitasking kullanımlarında verimliliği arttırıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0