Toshiba Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. giderek büyüyen dijital kütüphanenizi organize etme ve kolaylıkla depolamanızı sağlayan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk’i duyurdu. 2 TB’a kadar farklı kapasite seçeneklerine sahip olan Taşınabilir Sabit Disk; verilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı depolamak için ideal bir seçim.

Filmlerin depolama derdi artıyor
400GB kapasiteli dünyanın en hızlı hafıza kartı
Samsung, PRO Plus ve EVO Plus micro SD Kartları Duyurdu

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. giderek büyüyen dijital kütüphanenizi organize etme ve kolaylıkla depolamanızı sağlayan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk’i duyurdu. Kompakt tasarımı ve USB 3.0 teknolojisiyle güçlendirilmiş harici sabit disk, ister masanızda ister hareket halindeyken hızlı dosya transferi sağlıyor.

Canvio Basics 2TB beauty - Toshiba Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk

2 TB’a kadar farklı kapasite seçeneklerine sahip olan Canvio Basics Taşınabilir Sabit Disk; verilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı depolamak ve gittiğiniz her yere taşımak için mükemmeldir. Dahili darbe sensörü ve pil ömrünü uzatan Ramp Loading teknolojisi özellikleriyle bu taşınabilir depolama çözümü, size, tüm gerekli belgelerinizi, dijital içerik ve değerli anılarınızı güvende tutmanın gönül rahatlığını veriyor. Canvio Basics, yazılım yüklenmesine gerek kalmadan Microsoft Windows ile kullanıma hazır. Aynı zamanda bir önceki donanım üzerinde bulunan geleneksel bağlantılarla da kullanılabiliyor.

Canvio Basics taşınabilir sabit disk, 500GB, 1TB ve 2TB’lık modelleriyle ve herhangi bir zamana ait olmayan klasik siyah mat gövdesi ile pazara sunuluyor. Microsoft Windows 8.1, 8 ve 7 ile uyumlu olan Canvio Basics, 5Gb/s ve üzeri aktarım hızına ve 2 yıllık garanti süresine sahip.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0