Aspire Switch 10

Acer’ın kullanıcılara her an ve her yerde dokunma, yazma ve görüntüleme özelliklerini sunan 2si1 arada Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayarı Türkiye’de... Ağırlığı 1,17 kg olan bu hafif ve ultra ince tasarımı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Acer’dan ConceptD Ürün Portföyü
Acer ConceptD 7
Asus Transformer Book Flip

Acer’ın kullanıcılara her an ve her yerde dokunma, yazma ve görüntüleme özelliklerini sunan 2si1 arada Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayarı Türkiye’de. Aspire Switch 10, kullanıcılara mobil iletişimin daha iyi bir yolunu sunan dört benzersiz moda sahip. Dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modlarıyla 2si1 arada dizüstü bilgisayar insanlara tek bir kullanım şeklini sunmak yerine kişilerin ürünü kullanmak istediği şekle adapte olabiliyor. Cihaz modlar arasında kolay geçiş ve mandalsız klavye yerleşimi için opsiyonel ilave depolama kapasiteleriyle birlikte manyetik bir çıkarılabilir Acer Snap Hinge tasarımı barındırıyor.

As_SW5-011_acerwp-01 (1)

Acer Aspire Switch 10, dört farklı kullanım moduyla her ihtiyaca uyum sağlar.

Dizüstü bilgisayar modu – konforlu biçimde yazı yazma ve verimli çalışma için tam boy klavyeli tam fonksiyonel bir dizüstü bilgisayar.

Tablet modu – internette gezinmek, film izlemek için bir tablet gibi kullanılabilir.

Ekran modu – toplantılarda sunum yapmak için veya arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşmak gibi içerik görüntülemek için ekran moduna geçiş yapabilir.

V modu – uçakta, seyahat ederken veya bir kahve sehpasının üzeri gibi sınırlı alanlarda film izlemek için idealdir.

Zarif tasarım

Tabletin dayanıklı ve ince alüminyum arka kapağı nano taş baskı aracılığıyla elde edilen bir çapraz fırçalanmış desene sahiptir, böylece hem zarif hem de dayanıklıdır.

Aspire Switch 10, tablet modunda 8.9 mm ve klavye takılmasıyla 20.2 mm kalınlığıyla pazardaki en ince 2si1 arada cihazlardan biridir. Ağırlığı 1,17 kg olan bu hafif ve ultra ince tasarımı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Performans

IPS teknolojili 10.1 inç HD dokunmatik ekran (1366×768) 178 dereceye kadar geniş görüntüleme açısı ve daha zengin renkler sunar. Zero Air Gap teknolojisi daha canlı ve keskin görseller sunarken, Acer LumiFlex çözümü dış mekan aktivitelerinde, güçlü güneş ışığı altında bile ekran görünürlüğünü optimize eder.

64 GB'a kadar yerleşik depolama ve 2 GB RAM’e sahip olan Acer Aspire Switch 10 tüm modlarda çoklu görevler için Intel Atom (Bay Trail T) dört çekirdekli işlemci kullanır. Microsoft Windows 8.1 etkin güç tasarrufu özelliğinin yanı sıra ekran kapalıyken bile internet bağlantısını koruyarak verileri ve uygulamaları güncel tutan InstantGo gibi birçok sezgisel özellik barındırmaktadır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0