Toshiba, Excite tablet modellerini duyurdu

Tablet deneyimini bir sonraki seviyeye taşıma konusunda kararlı olan Toshiba, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. aracılığı ile 25,7 cm (10,1”) boyutundaki yeni Excite tablet modellerini üç farklı versiyon halinde duyurdu.

Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO
Microsoft Surface Studio tanıtıldı
ASUS’tan All-in-One PC: ET2040

Tablet deneyimini bir sonraki seviyeye taşıma konusunda kararlı olan Toshiba, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. aracılığı ile 25,7 cm (10,1”) boyutundaki yeni Excite tablet modellerini üç farklı versiyon halinde duyurdu. Android platformunun en son sürümü Android 4.2 Jelly Bean ile donatılmış olan Toshiba Excite Pure, Pro ve Write modellerinin her biri, talepkâr kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Son derece kullanışlı Toshiba Keyboard Cover, tüm versiyonlar için paket içeriğinde veya sonradan satın alınabilecek aksesuar olarak mevcut. Kılıf, hızlı ve isabetli metin girişi için entegre mekanik klavyeye sahip ve tablet koruyucu işlevi de görüyor.

ExcitePure_1

Ürünlerin özelliklerine baktığımızda;

* Excite Pro: entegre harman kardon stereo hoparlörle üstün ses kalitesi, yüksek netlikte video oynatma için sert kaplama camdan yapılmış 2560×1600 Pixel Pure yüksek çözünürlüğe sahip ekran, en son NVIDIA Tegra 4 Quad-Core işlemci

* Excite Write: Pro modeline ek olarak Toshiba’nın özel Digitizer Kalemi ve TruNote el yazısı uygulamasına sahip

* Excite Pure: çok yönlü, uygun maliyetli işlevsellik, web, video ve gündelik 3B oyunlar için optimize edilmiş performans, NVIDIA Tegra 3 işlemci olduğunu görüyoruz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0