Verbatim MediaShare Wireless

Verbatim, akıllı telefon, tablet bilgisayar, taşınabilir disk gibi cihazlardaki fotoğraf ve dosyaları kablo ya da internet bağlantısı olmadan paylaşmayı sağlayan yeni ürününü duyurdu.

Filmlerin depolama derdi artıyor
Yüksek hızlı XQD bellek kartları görücüye çıktı
SanDisk iXpand almanız için 5 neden

Verbatim, akıllı telefon, tablet bilgisayar, taşınabilir disk gibi cihazlardaki fotoğraf ve dosyaları kablo ya da internet bağlantısı olmadan paylaşmayı sağlayan yeni ürününü duyurdu. Verbatim MediaShare Wireless ile aynı anda 5 cihaza kadar fotoğraf, video, müzik ve diğer verileri paylaşmak mümkün oluyor.

Verbatim MediaShare B1Kablosuz olarak çalışan bu ürün, içindeki pil sayesinde 9 saate kadar elektrik gerektirmeden çalışabiliyor. Aynı zamanda 3G hotstop olarak da kullanılabilen bu ürünle veri, dosya ya da internet paylaşımı her yerde, her zaman yapılabiliyor. Farklı cihazlardaki verileri, dosyaları bu ürün sayesinde başka cihazlara aktarmak son derece kolay oluyor. Hem SD kart yuvası hem de USB bağlantısı olan ürün ile SD karttaki dosyalar, akıllı telefona; tablet bilgisayardaki fotoğraflar taşınabilir diske kolayca aktarılıyor. Ayrıca aynı anda beş cihaza kadar kablosuz bir köprü oluşturulabiliyor.

Amazon AppStore, Apple AppStore ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilen Verbatim MediaShare uygulaması sayesinde dosyaları görüntüleme, oynatma, yayınlama; cihazdan MediaShare’e, MediaShare’den cihaza kopyalama; SD kartları USB depolamaya kopyalama; kablosuz ayarları değiştirme; başka bir kablosuz ağa köprüleme gibi işlemler kolayca yapılabiliyor.

Rahat taşınabilen bir boyuta ve ağırlığa sahip olan ürün içindeki 3000mAh gücündeki pil sayesinde her yerde rahatlıkla depolama ve paylaşma yapmayı sağlıyor. USB disk, SD kart, akıllı telefon, tablet bilgisayar gibi cihazlardaki fotoğraflar ve dosyalar Verbatim MediaShare Wireless ile kolayca birbirine aktarılabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0