Kayak tutkunlarına özel!

Quadro Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü, özellikle açık hava sporlarına düşkün kullanıcıların ilgisini çekecek bir ürün. Bu akıllı gözlükle yaşadığınız nefes kesen heyecan dolu anları kendi gözünüzden Full HD kalitesiyle 1080P çözünürlükte kaydedebiliyorsunuz.

PowerRay Su Altı Drone artık Türkiye’de
Ricoh Theta Z1
Simtoo Drone’lar Yakında Türkiye’de!

Quadro Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü, özellikle açık hava sporlarına düşkün kullanıcıların ilgisini çekecek bir ürün.

1448206389 SGO 2HD view 1 - Kayak tutkunlarına özel!Bu akıllı gözlükle yaşadığınız nefes kesen heyecan dolu anları kendi gözünüzden Full HD yüksek ses ve görüntü kalitesiyle 1080P çözünürlükte kaydedebiliyorsunuz. Kameradan aldığınız görüntü Wi-Fi ile doğrudan Android ya da iOS işletim sistemli bir cihaz üzerinden seyredebiliyorsunuz.

Küresel teknoloji ve danışmanlık firması IDC, 2015 1.dönemine ait giyilebilir teknoloji ürünü satış verilerini açıkladı. IDC verilerine göre, bu yılın ilk çeyreğinde 11,4 milyon giyilebilir teknoloji ürünü satılırken, geçen yılın aynı döneminde 3,8 milyon giyilebilir teknoloji ürünü satıldı. Marka bazında ele alındığında ise sıralama şu şekilde oluştu: Fitbit: (3,9 milyon), Xiaomi (2,8 milyon), Garmin (0,7) ve Jawbone (0,5). Bir yıl içindeki artış oranı ise yüzde 200’den fazla oldu. IDC’nin verilerinde ortalama fiyat bilgisine de yer verildi. Raporda giyilebilir teknoloji cihaz fiyatlarının yüzde 40’ının fiyatları 100 doların altında seyrediyor.

Quadro Smart Goggles Smart 2HD Kayak Gözlüğü ile açık hava sporlarını kaydedin

Türkiye’de giyilebilir teknoloji alanında piyasaya sürdüğü ürünleriyle dikkat çeken Quadro, Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü ile açık hava sporlarında ilgi duyanları hedefliyor. Bu akıllı gözlükle yaşadığınız nefes kesen heyecan dolu anları kendi gözünüzden Full HD yüksek ses ve görüntü kalitesiyle 1080P çözünürlükte kayıt edebiliyorsunuz. Böylece hem o anları kendiniz için ölümsüzleştirmiş hem de dostlarınıza anlatarak tanımlayamayacağınız heyecan ve güzellikleri birebir paylaşabilirsiniz. Normalde bunu yaparken bir kameraya ihtiyacınız var. Ama Quadro Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü ile hem elinizde bir kamera taşımak zorunda kalmaz hem de aynı zamanda gözlerinizi yoğun UV güneş ışınlarından da korumuş olursunuz.

Quadro Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü Wi-Fi özelliğiyle de dikkat çekiyor. Kameradan aldığınız görüntü Wi-Fi ile doğrudan Android ya da iOS işletim sistemli bir cihaz üzerinden seyredebiliyorsunuz. Bunun yanında gözlük üzerindeki fotoğraf ve video dosyalarını Wi-Fi ile görüntüleyebilir veya farklı bir depolama alanına kablosuz olarak aktarabiliyorsunuz.

Quadro Smart Goggles 2HD Akıllı Kayak Gözlüğü ‘nün öne çıkan diğer özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

• Bilgisayar, notebook ve tablet gibi cihazlarla Wireless ve USB arabirim üzerinden kolay bağlantı.

• Aksiyonun her anını 120 derecelik geniş kayıt açısıyla tüm detaylarıyla yakalama imkanı.

• Full HD 1080P (1920×1080 Piksel), 30fps kare hızda, MOV H264 görüntü kalitesinde video kaydı.

• 5 MP CMOS Kamerasıyla JPG formatında fotoğraf çekimi.

• Video ve Resim kaydı için wi-fi panel üzerinden görüntü kalitesi ve çözünürlük ayar seçenekleri.

• 32 GB'a kadar MicroSD kart desteği sayesinde 6 saate kadar video ve data depolama kapasitesi.

• 1020mAh Lithium bataryası ile 1 saate kadar kayıt imkanı.

• UV korumalı camlarıyla şık görünüm ve sağlıklı kullanım.

• “Anti Fog” özellikli buğulanmayan ve değiştirilebilir, geniş görüş açısı sunan cam

• Çizilmelere karşı koruma sağlayan şık taşıma kılıfı.

Son Kullanıcı Fiyatı: 499 TL (KDV dahil)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0