Drone ile 5 Kıta, 18 Destinasyon

Emirates Havayolu ve Boeing, bugüne kadar insansız hava aracı kullanılarak gerçekleştirilen en büyük havadan çekim projelerinden birine sponsor oldu. Çekimler, 5 kıtada, 18 destinasyonda gerçekleşti.

Günümüzün ve geleceğin mesleği: Drone kameramanlığı
Kendini imha eden drone’lar geliştirildi
Drone Fotoğrafçılığı

Emirates Havayolu ve Boeing, bugüne kadar insansız hava aracı kullanılarak gerçekleştirilen en büyük havadan çekim projelerinden birine sponsor oldu. Çekimler, Emirates’in merkezi Dubai ve Boeing Ticari Uçaklarının merkezi Seattle dahil olmak üzere 5 kıtada, 18 destinasyonda gerçekleşti.

1454069812 6 SriLanka - Drone ile 5 Kıta, 18 DestinasyonDubai ve Boeing’in merkezi Seattle’ın da dahil olduğu 18 Emirates destinasyonunda yapılan çekimler, eşsiz detayları ile izleyicilere etkileyici bir deneyim sunuyor. Vietnam’daki pirinç tarlalarından, Norveç’teki dağ çatlaklarına kadar helikopterin giremeyeceği yerlere ulaşabilen drone’lar ile elde edilen görüntüler doğanın benzersiz güzelliğini gözler önüne seriyor.

Sri Lanka

Dubai

Vietnam

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 4
  • Oldukça etkileyici çalışmalar. Drone, görselliğe yeni bir boyut kazandırdı ve elde edilen hem fotoğraf hem de videolar eşsiz.

  • Thank you for information

  • Bu tip kişisel bilgi veren sitelerin değerini bilmek gerekiyor. Çünkü emek verilip bizler için değerli bilgiler paylaşılıyor. Gerçekten ellerinize sağlık değerli çabalarınız ve emekleriniz için.

  • Konu hakkında araştırma yapmak için sitenize giriş yaptım ve gerçekten de blog siteleri yazarları titiz çalışmayla bilgileri bizlere sunmaktadırlar. Diğer web sitelerinde bilgiyi elekten geçirmeden direkt sunuyorlar fakat konuya özgü yazılar veren blog siteleri yazarları bizlerin hassasiyetini anlayıp buna uygun davranmaktadırlar. Emekleriniz için teşekkür ederiz.