Dünyanın ilk 10TB harici hard diski

Harici depolamaya yeni bir boyut getiren, USB’ye bağlı cihazları şarj eden ve yöneten akıllı Seagate Backup Plus Hub 10 TB, Türkiye’de de satışa sunuldu.

Lenovo Depolama Çözümleriyle Pazarda
Western Digital Ürün Ailesini Güçlendiriyor!
SanDisk Cruzer Fit boyundan büyük işler yapıyor

Harici depolamaya yeni bir boyut getiren, USB’ye bağlı cihazları şarj eden ve yöneten akıllı Seagate Backup Plus Hub 10TB, Türkiye’de de satışa sunuldu. Dünyanın ilk 10TB harici hard diski olan cihaz, şarj istasyonu ve veri hub’ı olmak üzere iki farklı işleviyle de dikkat çekiyor. 10tb backup plus hub - Dünyanın ilk 10TB harici hard diski

Dünyanın ilk 10TB harici hard diski Seagate Backup Plus Hub, Türkiye’de ilk kez e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor. Mac ve Windows ile uyumlu Seagate Backup Plus Hub, dosya, fotoğraf ve videoları yedeklerken, tablet, akıllı telefon, aksiyon kamerası ya da kamera gibi herhangi bir USB cihazına bağlanarak şarj etme ve yedekleyebilme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Büyük depolama kapasitesiyle veri hub’ı, USB’ye bağlı cihazları şarj eden ve yöneten akıllı ve kullanışlı USB hub’ı ile şarj istasyonu olarak iki işlev birden gören Seagate Backup Plus Hub, Mac ve Windows bilgisayar uyumuyla da gönülleri fethediyor. Yüksek hızlı USB 3.0 ve 2.0 bağlantısıyla bilgisayarda tak-çalıştır işlevi sağlayan cihaz, 1.299 TL’den satışa sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0