Eğlence ve fotoğraflarınız yan yana…

Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation Vita (PS Vita) Avrupa, Amerika ve Orta Doğu bölgelerinde eş zamanlı olarak pazara sunuldu. Peki, PS Vita fotoğraf severlere neler sunuyor?

Sony Alpha Aynasızlar 10. Yılını Kutluyor
Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri Açıklandı
Sony NEX-7 ile Ege&Adriyatik gezisi

Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation Vita (PS Vita) Avrupa, Amerika ve Orta Doğu bölgelerinde eş zamanlı olarak pazara sunuldu.

PS Vita Lifestyle Shoot Camera AR - Eğlence ve fotoğraflarınız yan yana…

“Dünyayla, Yerinden Oyna” sloganıyla pazara sunulan PS Vita, Sony’nin, film, müzik ve oyun içeriği sunan Sony Pictures, Sony Music ve Sony Computer Entertainment yapıları ve geniş yelpazedeki ürün kategorileri aracılığıyla tüketicisinin hayatına değer katacak. Peki, PS Vita fotoğraf severlere neler sunuyor? PS Vita sadece oyun oynayacağınız bir cihaz değil. Wi-Fi ve 3G modelleri ile her yerde internete bağlı olabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ uygulamaları ve web tarayıcı ile de herhangi bir bilgisayar ya da akıllı telefondan yaptığınız her şeyi PS Vita üzerinde de yapabilirsiniz. Ana menüsünde yer alan fotoğraf kategorisinde ise fotoğraf çekebilir ve daha önce çektiğiniz fotoğraflara yüksek kaliteli OLED ekranında bakabilirsiniz.

PS Vita, bugüne kadar üretilen herhangi bir taşınabilir oyun sistemi için belirlenen en yüksek standartlara sahip. 5 inç (16:9), 960×544 piksel, yaklaşık 16 milyon 770 bin renk, organik ışık yayan (OLED) çoklu dokunmatik ekran, güçlü ana işlemci/grafik işlemci, dokunmatik arka yüzey, çift analog kontrol, hareket sensörleri ve çift kamera, bu standartların en başında yer alıyor. İlk defa, bir taşınabilir eğlence sisteminde bulunan çift analog kontrol, daha geniş bir oyun türü yelpazesinin taşınabilir deneyime getirilmesini sağlıyor.

photo gamescom - Eğlence ve fotoğraflarınız yan yana…

3G/Wi-Fi modeli 959, Wi-Fi modeli 799 TL’ye satışta

Oyun tutkunlarına, diledikleri her zaman ve her yerde taşınabilir oyun deneyimleri sağlayan PS Vita’nın iki modeli bulunuyor. Yaklaşık 279 gram ağırlığındaki 3G/Wi-Fi kristal siyahı modeli 959 TL ve yaklaşık 260 gram ağırlığındaki Wi-Fi kristal siyahı modeli ise 799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla sunuluyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0