Fotoğraflarınız güvende, içiniz rahat olsun!

Fotoğraflarınız güvende, içiniz rahat olsun!

İster profesyonel fotoğrafçı olun ister sadece hobi olarak fotoğraf çekin… Amacınız ne olursa olsun çektiğiniz fotoğraflarınızın güvenle saklanması ve yedeklenmesi günümüzde artık çok daha önemli. Zararlı yazılımlar, kullanıcı hataları ya da donanım problemleri sonucunda hiç istemediğiniz pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı siber tehditlere karşı koruyun
Sony A7R II’yi Gökçeada’da Test Ettik
Doğa ve kentsel peyzajın ustası: Turgut Tarhan

ADVERTORIAL

İster profesyonel fotoğrafçı olun ister sadece hobi olarak fotoğraf çekin… Amacınız ne olursa olsun çektiğiniz fotoğraflarınızın güvenle saklanması ve yedeklenmesi günümüzde artık çok daha önemli. Zararlı yazılımlar, kullanıcı hataları ya da donanım problemleri sonucunda hiç istemediğiniz pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyi yedekleme, felaket kurtarma ve sistem taşıma çözümlerini üreten StorageCraft, ShadowControl 5 ve ShadowProtect 4.2 sürümleri tam da bu noktada size profesyonel bir çözüm sunuyor. Üstelik bu iki ürünü de Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz. ShadowControl ImageManager ShadowProtect ile oluşturulan yedek imaj dosyalarının otomatik yönetimini sağlayarak kullanıcıların fiziksel ve sanal yedeklerinin her zaman güvende olmalarını sağlıyor.

Fotolia 42921359 S - Fotoğraflarınız güvende, içiniz rahat olsun!

ImageManager ile gelen araçlar, yedek dosyalarının buluta kopyalanmasını veya henüz bir felaket gerçekleşmeden önce sanal makineye dönüştürülmesini sağlıyor. ShadowProtect ile alınan yedek imajları otomatik olarak kontrol eden, yöneten ve birleştiren ImageManager’ın yeni özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

* ShadowStream – Yedek imajların buluta kopyalanmasını geleneksel yöntemlere göre beş kat daha hızlı gerçekleştirerek bant genişliğinden tasarruf sağlar.

* IntelligentFTP – Yedek imajlarınızı yerel ağınıza veya buluttaki bir ftp sunucuya kopyalar.

* HeadStart Restore – Yedek imajlarını sanal makine olarak saklayarak kurtarma zamanınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar kısaltır.

Bunlara ek olarak ShadowControl ImageManager mevcut ShadowProtect kullanıcıları için ücretsiz araçlar sunuyor. Yedek imajları tekrar tekrar doğrulayabilir ve yedek zincirinizin bir bütün olduğundan emin olabilirsiniz. İmaj dosyaları otomatik olarak bütünleştirerek depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar. E-posta bildirimleri ile yedek imajların durumundan her an haberdar olabilirsiniz.

ShPro40 SE 3D 02 - Fotoğraflarınız güvende, içiniz rahat olsun!

ShadowProtect v4.2

StorageCraft’ın ödüllü yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı olan ShadowProtect’in yeni sürümü şu anda kullanılabilir surumda. ShadowProtect 4.2 sürümü ile kullanıcılar, Türkçe arayüze de kavuşmuş oldu. Ayrıca tüm platformlar için (sunucu, masaüstü, dizüstü, sanal vs.)  tek bir kurulum dosyası yeterli oluyor.

StorageCraft Logo - Fotoğraflarınız güvende, içiniz rahat olsun!

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor.

Daha fazla bilgi için: www.storagecraft.com.tr

Stratus

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Birçok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara’da bir şubesi bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.stratus.com.tr

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0