Fotoğraflarınız SafeSync ile Güvende

SafeSync fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve diğer dokümanlarınızı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internet üzerinde depolamayabileceğiniz ve her yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sistem.

Fotoğraflarınıza SafeSync ile her yerden ulaşın
Kişisel fotoğraf albümünüz güvende mi?
Fotoğraflarınızı SafeSync ile paylaşın!

 SafeSync fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve diğer dokümanlarınızı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internet üzerinde depolamayabileceğiniz ve her yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sistem.

TMSafesync IMG 0029 - Fotoğraflarınız SafeSync ile Güvende

Fotoğraf severler ve işi fotoğraf olan profesyoneller bugünlerde daha iyi fotoğraflar çekebilmek için hiç olmadığı kadar çaba sarf ediyorlar. Fotoğraf çekmek için satın alınan ve bazen aylarca araştırılan fotoğraf makineleri, objektifler ve diğer ürünler içinse ciddi bir yatırım yapılıyor. Peki, hem vaktinizi hem de paranızı bu işe ayırıp çektiğiniz ve belki de birçoğunu tekrarlayamayacağınız bu fotoğrafları nasıl saklıyorsunuz? Cevabınızı duyar gibiyim. Hard disk veya DVD diyorsunuz değil mi? Hatta gelişmiş hard disk teknolojilerinden bahsediyorsunuz.      Ancak fotoğraf piyasasında iş üreten onlarca fotoğrafçı ile yaptığımız bir araştırma sonucunda pek çoğu, çektiği fotoğrafları nasıl saklayacağını net olarak çözümleyebilmiş değil. Kimi onlarca hard disk kullanıyor, kimi yüzlerce DVD…

Şimdi sizlere tüm dünyada hem kişisel hem de ticari olarak kullanılan farklı bir çözümden daha bahsedeceğiz.

Fotoğraflarınıza Her Yerde Erişin

Trend Micro, uzun yıllardır içerik güvenliği ve tehdit yönetimi konusunda onlarca farklı çözüm sunan, global pazarda bulut güvenliği konusunda lider firmalardan biri. SafeSync adını verdiği ürünü ise, fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve diğer tüm dokümanlarınızı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internet üzerinde depolayabileceğiniz ve her yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sistem. Ayrıca tüm dosyalarınızı bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ve tabletiniz arasında sorunsuz bir şekilde eşitleyebilmenizi de sağlıyor.

Otomatik Senkronizasyon

İnternet içerik güvenliğinin dünya lideri Trend Micro, SafeSync’in son sürümünü geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Türkçeyi de destekleyen yeni sürümde kullanıcılar çok daha geliştirilmiş bir görünüm ve kullanıcı deneyimi yaşamanın yanında, basitleştirilmiş uyum özellikleri ve genişletilmiş Mac kullanıcı desteği buluyor. Ayrıca halihazırda bulunan otomatik senkronizasyon özelliğine ek olarak, kullanıcılar artık dosyaları tutup sürükleyebiliyor ve bilgisayar, akıllı telefon ile tablet gibi birçok cihazla aynı anda doğrudan erişim sağlayabiliyor.

Bu geliştirmeler, fotoğrafla hobi olarak ya da profesyonel olarak uğraşan kişiler için kritik öneme sahip fotoğraflardan kişisel bilgilere kadar tüm dijital içeriklerine erişim ve paylaşımı konusunda büyük bir özgürlük veriyor. Bu özgürlük kullanıcıların tamamen korumalı, uyumlu ve birçok bilgisayar ve mobil cihaza kaydedilen verileri sayesinde hiçbir endişeye yer bırakmıyor.

tmgorsel2 - Fotoğraflarınız SafeSync ile Güvende

SafeSync Nasıl Çalışıyor?

SafeSync web tabanlı bir bulut bilişim çözümü. Siz kullanacağınız kapasiteye göre yıllık bir ücret ödüyorsunuz. Kişisel olarak bu kullanabileceğiniz kapasiteler 20GB, 50GB veya 100GB. Tabi bu kapasiteleri daha da artırmak sizin elinizde… Web sitesi üzerinden kayıt oluyorsunuz ve bilgisayarınıza ya da tabletinize SafeSync yazılımı otomatik olarak yükleniyor. Daha sonra buraya aktarılmasını istediğiniz dosyaları, fotoğrafları ve diğer dokümanlarınızı sadece bir iki tıklama ile basitçe seçiyorsunuz. Bir kez seçtiğiniz klasörler içerisinde herhangi bir değişiklik yaptığınız anda sistem bunu SafeSync içerisinde depolanan verileriniz içinde yapıyor. Kısaca tüm verilerinizi eşitliyor. SafeSync gerçekten cihaz bağımsız bir sistem… İster MAC ister PC ya da tablet veya akıllı telefon… Hepsinden SafeSync üzerindeki kritik bilgilerinize ve fotoğraflarınıza anında ulaşabilirsiniz.

SafeSync tüketicilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir uygulama. Program, tüm kişisel ve hassas veriye doğru insanların kolayca erişimini sağlarken, kafalardaki güvenlik endişesini de ortadan kaldırıyor.

SafeSync dosyaları bir cihazdan diğerine daha önce görülmemiş şekilde taşırken, bir aracı kullanmadan, doğrudan gerçekleşen taşımalar sırasında yaşanan veri ve zaman kayıplarının önüne geçiyor. Android, iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen SafeSync mobil ve masaüstü PC’ler için olan sürümü sayesinde kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları yükleyebiliyor, müzik ve videoları doğrudan bağlanarak oynatabiliyor, fotoğrafları ya da önemli dokümanları görüntüleyebiliyor, istedikleri kişilerle kolayca paylaşabiliyorlar.

Bu Kapasiteler Bana Yeter mi?

Bu soruyu kendi kendinize sorduğunuza eminim. Çünkü günümüzde fotoğrafçıların en büyük sorunu yüksek depolama sorunları olmuştur. SafeSync çektiğiniz tüm fotoğrafları ya da hard diskleriniz içerisindeki bütün verileri yedekleyebileceğiniz bir sistem değil. En azından şimdilik! Peki, ne yapacaksınız? Herkesin kritik olarak kabul ettiği bazı veriler vardır. Bu veriler bizler için tabi ki fotoğraflarımız oluyor. Bu sistem ile bizim için en kritik fotoğraf çalışmalarını, aile albümlerini ya da ticari öneme sahip işlerimizi yedekleyip, paylaşabilir ve her yerden kolayca erişebiliriz.

Seyahatte Kurtarıcı Bir Çözüm

Özellikle sık seyahat eden ve ticari iş üreten fotoğrafçılar için bulunmaz bir çözüm olan SafeSync, çekilen fotoğrafların güvenle depolanmasını sağladığı gibi başka bir mekandaki, yetki verilen kişilerin de bu fotoğraflara anında ulaşabilmesini sağlıyor.

safesync logo - Fotoğraflarınız SafeSync ile Güvende

Safesync deneyimi için tıklayın

 Trend Micro SafeSync’in yeni özellikleri şunlar:

  • Görünüm ve His – Basit ayar ve seçeneklerle daha kolay dolaşım
  • Sürükle ve Bırak – Kullanıcılar dosyaları kolayca sürükleyip bırakarak SafeSync klasörüne atabiliyor ve doğrudan bulutla senkronize olmasını sağlıyor
  • Tüm Platformlarla Uyum – Windows, Mac, iOS ve Android desteği kullanıcıların istediği her cihazda dosyalarına erişebilmesi anlamına geliyor
  • Taşınabilirlik – SafeSync aracısı ya da mobil uygulamasının yüklü olduğu her yerde SafeSync klasörü başka bir ayarlamaya gerek duymadan her cihazda bulunur
  • Kendi SafeSync Klasörlerinizi Yaratın – Dosyaları ayrıca bir SafeSync klasörüne atmaya gerek yoktur; istenilen bir klasörde sağ tıklanarak çıkan seçeneklerden “Bunu SafeSync klasörü yap” demek yeterli olur
  • Kolay Depolama – Kullanıcılar senkronize edecekleri klasörleri farklı bilgisayar ve mobil cihazlardan seçebildiği için hiçbirinde çok fazla depolama olmasını gerektirmez
  • Genişletilmiş Destek – Yeni SafeSync Mac OS X 10.7 (Lion) ve Mac OS X 10.5 ve daha üstü için 64-bit desteği sunuyor

Trend Micro Hakkında

Global pazarda bulut güvenliği konusunda lider olan Trend Micro (TSE: 4704), iş dünyası ve tüketiciler için içerik güvenliği ve tehdit yönetimi çözümleri ile dijital bilgi paylaşımında daha güvenli bir dünya yaratır. Sunucu güvenliği konusundaki 20 yılı aşkın öncülüğü ve deneyimi ile müşterileri ve iş ortaklarının istemci, sunucu ve bulut bazlı güvenlik konusundaki güvenlik ihtiyaçlarını, yeni tehditleri daha hızlı şekilde durdurarak ve fiziksel, sanal ve bulut ortamlarındaki datayı koruyarak sağlar. Trend Micro’nun Trend Micro™, Smart Protection Network™ ve dünya genelindeki 1000’in üzerinde sanal tehdit uzmanı ile desteklenen bulut güvenliği altyapısı, endüstri lideri bulut bilişim güvenlik teknolojisi, ürünler ve servisler sayesinde tehditler internet üzerinde daha gelişme aşamasındayken durdurulur.

http://www.trendmicro.com.tr/

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0