Fotoğraflarınızı SafeSync ile paylaşın!

SafeSync sadece fotoğraflarınızı değil, belgelerinizi ve diğer dokümanlarınızı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internet üzerinde depolayabileceğiniz ve her yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sistem.

Kişisel fotoğraf albümünüz güvende mi?
Fotoğraflarınız SafeSync ile Güvende
Fotoğraflarınıza SafeSync ile her yerden ulaşın

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen fotoğraf çekme eylemini artık her an yanımızda olan cep telefonlarıyla bile gerçekleştirebiliyoruz. Çok özel bir an, ilginç bir manzara ya da yediğimiz yemeğin fotoğraflarını çekip arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Çok daha özel anlarımız da oluyor fotoğraflanacak ve paylaşılacak. Bu özel ve değerli anlarımızı saklamamız, her yerden ulaşabilmemiz ve kolayca paylaşabilmemiz için bulut bilişim konusunda dünya lideri Trend Micro’nun geliştirdiği bir çözüm var: SafeSync.

SafeSync sadece fotoğraflarınızı değil, belgelerinizi ve diğer dokümanlarınızı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden internet üzerinde depolayabileceğiniz ve her yerden bu bilgilere ulaşabileceğiniz bir sistem.

TM safesync grs - Fotoğraflarınızı SafeSync ile paylaşın!

En değerli anılar…

Yapılan birçok araştırma, kişilerin en çok değer verdiği belgelerin kişisel ve aile fotoğrafları olduğunu ortaya koyuyor. Bu tür araştırmalardan çıkan bir diğer sonuç ise, değer biçilemeyen bu fotoğrafların nasıl korunacağının bilinmemesi.

Bilgi güvenliği konusunda uzman olan Trend Micro’nun SafeSync adlı çözümü, güvenlik, depolama ve paylaşma gibi sorunlara çözüm üretiyor. Bu sistem ile fotoğraflarınız otomatik olarak yedeklenir, güvende ve senkronize bir şekilde saklanır.

SSgorsel1k - Fotoğraflarınızı SafeSync ile paylaşın!

Kolayca Paylaşın

SafeSync sayesinde kişisel fotoğraflarınıza, videolarınıza ya da dokümanlarınıza ait linkleri, kolay ve güvenli paylaşım butonunu kullanarak istediğiniz yere yollayabilirsiniz. Paylaşım linkleri sayesinde arkadaşlar ya da aile bireyleri, posta kutuları dolmadan, zahmetsizce dijital yaşamınıza kolayca erişir. İstenildiği zaman gönderilen bu linkler kaldırılabilir.

Mobil olarak da paylaşın

Her hangi bir web ara yüzü kullanabilen mobil cihaz ile verilerinize 7/24 her yerden erişebilirsiniz. iPhone, iPad ve Android uygulamalarını kullanarak çektiğiniz fotoğrafları, müzik ya da videoları yükleyebilir, fotoğrafları ya da önemli dokümanları görüntüleyebilir, istediğiniz kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.

SSgorsel2 - Fotoğraflarınızı SafeSync ile paylaşın!

SafeSync Avantaj ve Özellikleri:

* Güvenlik: Veriler, bankaların da kullandığı 256-bit AES şifrelemesi ile korunur.

* Güvenlik Duvarı: Verilerin depolandığı sunucular olası siber saldırılara karşı birden fazla güvenlik duvarı ile korunur.

* Veri depolama kümeleri: Her dosya birden çok ve birbirinden bağımsız depo kümelerinde devamlı olarak yedeklenir

* Uzaktan erişim kontrolü: Paylaşılan dosyalara erişim hakkını paylaşma ya da geri alma yetkisi.

* Ağ ve sunucu güvenliği: Trend Micro sistemi, dosya erişimini güvenli bir hale getirmek için en iyi güvenli yetkilendirme yapısını kullanır.

* Uygulama sunucuları: Fazladan sunucular verilere erişimi kesintisiz sağlar.

* Geri dönüşüm: SafeSync bütün değiştirilen dosyalarla ilgili bir geçmiş tutarak dosyaların eski versiyonlarının geri yüklenmesine olanak sağlar. Ayrıca kazara silinebilecek dosyalara karşı bir de geri dönüşüm kutusu vardır.

* Erişim: SafeSync web sayfasından, interneti olan her hangi bir cihazı kullanarak, dosyalara erişilebilir.

* Tüm Platformlarla Uyum: Windows, Mac, iOS ve Android desteği kullanıcıların istediği her cihazda dosyalarına erişebilmesi anlamına gelir.

* Mobil Uygulamalar: Android, iPhone ve iPad mobil uygulamaları kullanarak isteğe bağlı dosyalara erişilebilir.

* Kolay paylaşım: SafeSync sayesinde dosyalar istenilen kişiyle; direkt linkler, e-posta, anlık mesajlaşma ya da sosyal ağlar yoluyla paylaşılabilir

SafeSync Nasıl Çalışır?

SafeSync web tabanlı bir bulut bilişim çözümüdür. Kullanacağınız kapasiteye göre yıllık bir ücret ödersiniz. 20GB, 50GB veya 100GB gibi… Tabi bu kapasiteleri daha da artırmak sizin elinizde… Web sitesi üzerinden kayıt olarak, bilgisayarınıza ya da tabletinize SafeSync yazılımını otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Daha aktarılmasını istediğiniz dosyaları, fotoğrafları ve diğer dokümanlarınızı sadece bir iki tıklama ile basitçe seçebilirsiniz. Bir kez seçtiğiniz klasörler içerisinde herhangi bir değişiklik yaptığınız anda sistem bunu SafeSync içerisinde depolanan verileriniz içinde yapar. Kısaca tüm verileriniz eşitlenir. Bu sistemi, PC, MAC, akıllı telefon ya da tablet cihazlarınız ile donanım bağımsız olarak kullanabilirsiniz.

SafeSync deneyimi için tıklayınız!

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0