Fujifilm X100F

Fujifilm’in yeni makinesi X100F Premium, 24.3 milyon piksel sensör ve son geliştirilen fotoğraf işlemcisi ile serisinin en güçlü fotoğraf makinesi unvanını alıyor.

Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS
Herkese uygun bir INSTAX vardır
Canon PowerShot G3 X

Fujifilm’in yeni makinesi X100F Premium, 24.3 milyon piksel sensör ve son geliştirilen fotoğraf işlemcisi ile serisinin en güçlü fotoğraf makinesi unvanını alıyor. Yeni model, en önemli özelliği olarak, eşsiz ve yeni geliştirilen bir hibrid vizör dahilinde optik ve elektronik vizör arasında geçiş yapılabiliyor.

Fujifilm X100F - Fujifilm X100F24.3MP X-Trans CMOS III alçak geçişsiz filtre içermeyen bir CMOS sensör içeren X100F, X serisi tarihinin en yüksek performansını sunuyor. Yaklaşık 0.5 sn. açılış süresi, 0.2 sn. çekim aralığı, 0.01 sn. deklanşör gecikmesi ve 0.08 sn. çok hızlı AF ile makine tam da fotoğrafçının istediği gibi çalışıyor.

Fujifilm, 2011 yılının mart ayında tanıttığı Fujifilm X100 ile premium kompakt dijital fotoğraf makinesi sınıfında yeni bir piyasa segmentinin öncüsü olmuştu.  X100, APS-C sensörü, yüksek hızlı fotoğraf işlemci motoru, yüksek performanslı Fujinon lens ve optik vizör ile elektronik vizör arasında geçiş yapabilen dünyanın ilk hibrid vizörüne sahipti. Şubat 2013 tarihinde tanıtılan serinin ikinci kuşağı Fujifilm X100S ise yeni geliştirilen bir sensör ve fotoğraf işlem motoru sundu. Eylül 2014’de seriyi güncelleyen Fujifilm, dünyanın ilk elektronik telemetre fonksiyonu ile övünen ve premium kompakt dijital kamera segmentine en son teknolojiler ile sürekli olarak liderlik eden Fujifilm X100T’yi tanıttı.

Şimdi, serinin dördüncü kuşağı olan X100F sahneye çıktı. En yeni fotoğraf sensörünü ve yüksek hızlı fotoğraf işlem motorunu içeren X100F, serinin en yüksek fotoğraf kalitesini ve mobilitesini sunuyor. Premium kompakt dijital kameraların en son ürünü olan bu makine, gelişmiş kolaylığın bir simgesi olan gelişmiş hibrit vizöre sahip. Popülerliği kanıtlanmış olan zarif tasarımı korunan yeni model, kolay işlerliğe ağırlık verilerek önceki modelleri kullananların talepleri doğrultusunda şekillendirildi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0