Lomography’den analog severlere…

Lomography’den analog severlere…

Analog fotoğrafçılıkla ilgili pek çok yenilik yapan Lomography, bu sefer yeni bir makine çıkardı. Eğlenceli ve kolay kullanımlı Lomography analog fotoğraf makinesi üç farklı fantastik filmden biriyle dolu olarak geliyor.

Fujifilm Instax Mini 90
Nikon Coolpix P310 ve P510
Polaroid Now ve Polaroid Go

Analog fotoğrafçılıkla ilgili pek çok farklı makine ve ekipman üreten Lomography, bu sefer “Simple Use Film Camera” çıkardı. Eğlenceli ve kolay kullanımlı Lomography Simple Use Film Camera üç farklı fantastik filmden biriyle dolu olarak geliyor. Klasik analog görüntüler için Renkli Negatif ISO 400, duygu yüklü monokromlar için Lady Grey ISO 400 ya da dünyanı mor tonlarında görmek için Lomography’e özel, LomoChrome Purple ISO 400 modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Dahili flaşı da olan bu kompakt makine ile güzel anılarınızı, farklı ışık koşulunda yakalayabilirsiniz.

lomo2 - Lomography’den analog severlere…Renkli Negatif ve LomoChrome Purple film yüklü olan Lomography Simple Use Film Camera’lar aynı zamanda üç farklı Renkli Flaş Filtresi’ne de sahip. Sarı, magenta ve mavi filtreleri tek tek ya da birlikte kullanarak altı farklı tonda fotoğraflar elde etmek mümkün. Tek yapmanız gereken filtreyi flaşın önüne getirmek ve fotoğrafınızı farklı bir renk tonuna dönüştürmek.

lomo1 - Lomography’den analog severlere…Simple Use Film Camera’ya yeniden 35mm film takılabiliyor. Lomography makineye yeniden film takılması ile ilgili şu eğlenceli yanıtı veriyor: Eğlenceyi uzat ve içindeki tamirciyi ortaya çıkar! Arada ışık sızıntıları olabilir – ama hepimiz biliyoruz ki esas eğlence burada başlıyor. Ama dikkatli ol – yeniden film takmak biraz zahmetli olabilir! Makine ve tüyolar hakkında daha fazla bilgi için mikrositemizi ziyaret etmeni öneririz:
https://microsites.lomography.com/simple-use-film-camera/tr/

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0