Gezginlere Öneriler

The North Face, şehir hayatını “Power In Me-İçimdeki Güç” adlı online platformda bir araya getiriyor. Extreme spor ve doğa tutkunlarına bir rehber niteliği taşıyan “Power In Me”’nin ikinci konuğu Londra’da yaşayan Fearghal O’Nuallain isimli coğrafya öğretmeni…

Rota: Bangkok
Yurt Dışına İlk Kez Çıkacaklar İçin 10 Altın Tavsiye
Küba Gezi Notları

The North Face, şehir hayatını “Power In Me-İçimdeki Güç” adlı online platformda bir araya getiriyor.

THE_NORTH_FACEExtreme spor ve doğa tutkunlarına bir rehber niteliği taşıyan “Power In Me”’nin ikinci konuğu Londra’da yaşayan Fearghal O’Nuallain isimli coğrafya öğretmeni… Online platform, O’Nuallain’in günlük hayatın koşuşturmacasında bile şehir hayatını keşfetmenin keyfinin nasıl yaşanabileceğini dair ipuçlarını 3 dakikalık kısa bir filmle beraber yer veriyor. 

Filmde Fearghal ve Londralı arkadaşları “dokuzdan beşe” kadar çalışıyor ve şehir hayatının konforuna ve külfetli işlerinin zorluklarına rağmen grup, hayatın akışını değiştirmek ve farklı mekanları keşfetmek için hafta sonlarını kullanıyor. Grup genellikle mesai saatlerinden sonra yürüyüşe çıkmak ve kamp yapmak için birlikte seyahat ediyor, bir başka güne başlamak üzere ertesi günün sabahında şehre dönüyor.

www.thenorthfacejournal.com/the-power-in-me-from-five-to-nine/

YORUMLAR

WORDPRESS: 0