HP’nin Premium PC serisi

Dünyanın en geniş kavisli all-in-one’ı ve dünyanın en ince, en hafif hibrit PC’sinin de aralarında bulunduğu yeni ürünler, müşteri deneyimini yeniden tanımlıyor.

Microsoft Tablet Serisi Surface
Yeni Retina 5K Ekranlı iMac
Acer ConceptD 7

Dünyanın en geniş kavisli all-in-one’ı ve dünyanın en ince, en hafif hibrit PC’sinin de aralarında bulunduğu yeni ürünler, müşteri deneyimini yeniden tanımlıyor.

HP ENVY Curved All in One left facing - HP’nin Premium PC serisiHP, türünün tek örneği olarak değerlendirilebilecek şık endüstriyel tasarımlı yeni Premium PC’lerini duyurdu. Ürünler, yüksek çözünürlüklü ekranlar ve Bang&Olufsen teknolojili ses kalitesi özelliklerine sahip. Duyurulan her bir PC, güçlü işlemcileri ile müşterilere mükemmel işler yapma imkânı sunacak büyüleyici Windows 10 deneyimleri sunuyor. HP ayrıca, kullanıcıların, en sevdikleri müzik sanatçılarından oluşan bir evreni keşfetmelerini sağlayacak yeni bir eğlence servisi olan HP Lounge’u da duyurdu.            

HP tarafından duyurulan ürünler şöyle:

  • Ödüllü HP Spectre x360’ın sınırlı sayıda piyasaya sürülen yeni versiyonu, 13,3 inç diyagonal ekran ve Bakır aksamlı tasarımıyla, Bang&Olufsen’in 90’ıncı kuruluş yıldönümüne de bir gönderme niteliğinde. 
  • Güzel ve şık tasarımlı HP Spectre x2 ince ve hafif bir tablet tasarımını bir dizüstü bilgisayarın üretkenliği ile birleştiriyor. Metal klavye hem tabletin hem de dizüstü bilgisayarın en iyi yanlarını tamamlıyor. Ürün, Bang & Olufsen tarafından sunulan ses kalitesini çift hoparlörlü bir tablet ve klavyeli tasarımda sunan ilk ayrılabilir bilgisayar olma özelliğini taşıyor. 
  • En ince dizüstü bilgisayar HP ENVY, kullanıcılara 6’ncı nesil Intel® Core™ işlemcilerin gücünü 13,3 inç diyagonal bir dizüstü bilgisayarda sunuyor. Ürün, 12,95 milimetre kalınlığında olmasıyla 10 kuruşluk metal paranın çapı kadar inceliğe kavuşuyor ve yalnızca 1,27 kg ağırlığa geliyor.  
  • HP ENVY Kavisli All-in-One dünyanın en geniş kavisli all-in-one’ı olma özelliğini taşıyor. 34 inç diyagonal Technicolor sertifikalı ekran, kullanıcılar için oldukça gerçekçi bir deneyim yaratıyor. Ürün, Intel® RealSense™ teknolojisi ile Windows Hello ve derinlik algılama becerilerini etkin hale getiriyor.  
  • Çağdaş tasarımlı, çarpıcı all-in-one’lar. 23,8 ve 27 inç diyagonal HP ENVY All-in-One’lar tarzı, güç ve 4K’ya varan UHD ekran kalitesini bir araya getirerek kullanıcılara aynı anda hem yaratıcı, hem üretken hem de eğlenceli deneyimler sunuyor.  
  • HP ENVY 32 Medya Görüntüleyici kullanıcılara olağanüstü bir multimedya ve oyun deneyimi için gereken çarpıcı görselleri ve ses kalitesini sunuyor.  

YORUMLAR

WORDPRESS: 0