Lomo’Instant Wide

Lomo’Instant Wide

Geçen yılın Polaroid'lerinin büyük format çekim ruhunu taşıyan Lomo'Instant Wide, Fuji Instax Mini'nin iki katı genişliğinde olan ve paylaşması yine onun kadar kolay olan Fuji Instax Wide filmini kullanıyor.

Leica fanatikleri alır mı?
Petzval Lens Yeniden Doğdu
Film Kullananlara Müjde!

Lomography'nin yeni ürünü olan Lomo'Instant Wide Aralık ayında satışa sunuluyor. Geçmişte ve günümüzde üretilen tüm şipşak fotoğraf makinelerine göre çok daha fazla özellik taşıyan Lomo'Instant Wide, şipşak fotoğrafçılık tutkunuzu geliştirmeniz için size olanak sunuyor.

Mood_LomoInstant Wide_02Her şeyin bir ilki olduğunu söylerler ve bu cümle Lomo'Instant Wide için daha doğru olamazdı. Lomo'Instant Wide, yüksek kaliteli, özenle yapılmış çok yönlü özellikleri ile her güzel, ilginç ve şaşırtıcı anı kaydetmek isteyen herkese, yaratıcı, süper geniş, keskin ve mükemmel pozlanmış fotoğraflar sunar.

Geçen yılın Polaroid'lerinin büyük format çekim ruhunu taşıyan Lomo'Instant Wide, Fuji Instax Mini'nin iki katı genişliğinde olan ve paylaşması yine onun kadar kolay olan Fuji Instax Wide filmini kullanıyor. Hollywood'un tepelerinden birinde bir havuz partisinde keyif yapıyor, köpeğin ayaklarını yalarken, kanepende oturup çayını yudumluyor olabilirsiniz. Çektiğiniz her fotoğrafa daha çok şey sıkıştırmaktan öte, iki kat daha fazla eğlenceyi de sığdırabileceksiniz.

LomoInstantWide_Central Park_with Lens AttachmentsLomo’Instant Wide, onu diğer tüm şipşak Fotoğraf makienlerinden ayıran birçok yaratıcı ve deneysel özelliğe sahip.

Uzaktan Kumandalı Lens Kapağı

Lomo’Instant Wide’ın lens kapağı sadece makinenin 90mm dahili lensini korumakla kalmıyor, aynı zamanda kolay ve rahat oto-portreler, grup fotoğrafları ve uzun pozlamalar için bir uzaktan kumanda görevi de görüyor!

Tam Otomatik Enstantane & Flaş

Lomo’Instant Wide’ı diğer makinelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri mükemmel pozu yakalamak için gereken ışık miktarını ayarlayan tam otomatik enstantanesi – dertsiz, tasasız bir şipşak fotoğrafçılık deneyimi. Buna, üç farklı lens eklentisi (geniş açı, yakın çekim ve splitzer), her modda flaş açık/kapalı ayarları, sınırsız uzun ve çoklu pozlama, değiştirilebilir renkli filtreler, pozlama telafisi gibi benzersiz özellikleri eklediğinde, şipşak fotoğrafçılık deneyimini bir üst seviyeye taşımak için gereken her şeye sahip olacaksınız.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0