Asus Transformer Book Flip

Şık, yenilikçi ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar Asus Transformer Book Flip tanıtıldı. Asus Transformer Book Flip’in alışılmışın dışındaki menteşe tasarımı sayesinde cihazın ekranı sıfırdan 360 dereceye kadar her türlü açıya döndürülebiliyor.

Yeni iMac modellerinde Thunderbolt Rüzgarı
Yeni iPad Pro 2021
Microsoft Surface Studio tanıtıldı

360 derece döndürülebilen dokunmatik ekranı ile anında bir tablete dönüştürülebilen yenilikçi dizüstü bilgisayar Transformer Book Flip, Haziran ayı sonunda satışta.

asus transformer book flip1 - Asus Transformer Book Flip

Şık, yenilikçi ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar Asus Transformer Book Flip tanıtıldı. Asus Transformer Book Flip’in alışılmışın dışındaki menteşe tasarımı sayesinde cihazın ekranı sıfırdan 360 dereceye kadar her türlü açıya döndürülebiliyor. Çok yönlülüğü ile öne çıkan Flip güçlü bir dizüstü bilgisayar, hızlı yanıt veren bir tablet ya da bu iki seçeneğin arasında kalan farklı bir cihaz görevi görebiliyor.

Intel Core i7’ye kadar işlemci ve NVIDIA GeForce GT 840M’e kadar ekran kartı ile donatılan Flip, üretkenlik, eğlence ya da en yeni oyunların keyfini çıkarma gibi amaçların tamamına yönelik olarak işlevlilik ve performans sunuyor. 13.3, 14 ve 15.6 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu ile Flip, herkesin ihtiyacına yanıt veriyor.

Her bir Asus Transformer Book Flip kullanıcılara online dünyanın en bütünsel platformuna ücretsiz erişim imkânı tanıyan Asus WebStorage teknolojisi ile birlikte geliyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar istedikleri dosya ve belgeye diledikleri yerden erişebiliyorlar. Konforun ve sezgiselliğin öncelik olarak değerlendirildiği Asus bulut servisleri ile kullanıcılar kurumsal sunumlardan fotoğraf albümlerine ve multimedya içeriklerine kadar her şeyi kolayca depolayabiliyor, paylaşabiliyor ve senkronize edebiliyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0