Yıldızları evinize getirin!

Gökyüzü bütün güzelliği, ihtişamı ve gizemiyle yanı başınıza iniyor. Celestron marka teleskop, dürbün ve aksesuarlar yaz kampanyasıyla kullanıcılara avantajlı fiyatlar sunuyor.

Tamron 28-300mm f/3.5-6.3 Di VC PZD
Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM
Tamron’dan 3 Yeni Objektif

Gökyüzü bütün güzelliği, ihtişamı ve gizemiyle yanı başınıza iniyor. Celestron marka teleskop, dürbün ve aksesuarlar yaz kampanyasıyla kullanıcılara avantajlı fiyatlar sunuyor.

CPC 800 - Yıldızları evinize getirin!

Önemli teleskop markalarından Celestron, belli ürünlerde yaz kampanyası başlattı. Teleskop, dürbün ve aksesuarlardaki özel fırsatları değerlendirenleri ailece gökyüzün büyülü dünyasına girecekleri yaz akşamları bekliyor. Evlerinden yıldızlar arasında dolaşabilmenin, ay yüzeyindeki kraterleri gözlemleyebilmenin tadını yaşayacaklar.

Celestron, bugüne kadar ilerici teknolojik gelişmelere imza atmış bir firma olarak müşterilerine her zaman kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiş, kaliteli optik tasarımları yanı sıra en son GPS teknolojilerinden de yararlanarak, çok kolay ve etkin kullanımlı optik ürünler geliştirmiştir. Kampanya dâhilindeki ürünleri de kalite ve pratikliği bünyesinde barındırarak müşterilere yeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Özellikle çocukların büyük ilgisini çeken ürünler, onlara yaz için eğlenceli ve öğretici bir aktivite de sunmuş oluyor. 

Celestron'un kampanyası 1 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında, stoklarla sınırlı…  Ayrıntılı bilgi için: www.eyb.com.tr

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0