HTC ONE M9+

HTC, HTC One ailesinin en son ve en gelişmiş üyesi HTC One M9+ akıllı telefon modeli Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max
OnePlus 9 Serisinde Hasselblad İmzası
Samsung Galaxy S10 Serisi

HTC, HTC One ailesinin en son ve en gelişmiş üyesi HTC One M9+ akıllı telefon modeli Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

HimaUltra 6V Silver - HTC ONE M9+HTC’nin tek parça ikonik metal tasarımını kullanan HTC One M9+, yeni parmak izi güvenlikli 5.2 inçlik 2K ekranı ve HTC Dolby Audio destekli BoomSound surround ses sistemi gibi geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. HTC’nin yeni ve gelişmiş 20 milyon piksellik Duo Kamerası, en ince detaylarla, en yüksek kaliteye sahip profesyonel fotoğraflar vaat ediyor.

Derinliği ölçen sensör UFocus, görüntüde yer alan bilgileri işleyerek odak noktasını seçmeye ve profesyonel portreler yaratmaya imkân veriyor. Kopyala ve yapıştır özelliği, kişiyi bir fotoğraftan alıp bir diğerine yapıştırmaya olanak tanıyor. Sadece ekranı çevirerek fotoğrafları farklı bir açıdan görüntülemeyi sağlayan Dimension Plus ise fotoğraflara yeni bir bakış açısı kazandırarak 3D deneyimi sağlıyor. Eşsiz bir yol arkadaşı olan HTC One M9+, yeni ve geliştirilmiş HTC UltraPixel, dinamik otomatik pozlandırmalı selfie kamerası ile her türlü ışık koşulunda daha net, daha doğal ve dengeli otoportreler sağlıyor.

Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0