Sony Xperia C5 Ultra ve M5

Sony’nin kamera konusundaki uzmanlığını yansıtan Sony Xperia C5 Ultra ve Xperia M5, kamera özelliklerinin yanı sıra, darbeye, suya ve toza dayanıklı tasarımı, iki güne varan pil ömrü ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

Nokia Lumia 920 ve 808 PureView karşı karşıya
General Mobile, GM 22 Ailesi ve GM Watch modellerini tanıttı
vivo ve ZEISS inovatif kamera çözümlerini duyurdu

Sony’nin kamera konusundaki uzmanlığını yansıtan Sony Xperia C5 Ultra ve Xperia M5, kamera özelliklerinin yanı sıra, darbeye, suya ve toza dayanıklı tasarımı, iki güne varan pil ömrü ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. sonyC5 - Sony Xperia C5 Ultra ve M5Sony Mobile, Sony Xperia C5 Ultra ile bir ilke imza atarak 13 MP’lik arka ve ön kameraları ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Exmor RS sensöre sahip olan Sony Xperia C5 Ultra, “Auto scene recognition” (Otomatik Sahne Algılama) özelliği ile otomatik ayar yaparak her fotoğrafta kolayca en mükemmel kareleri yakalamanıza olanak sağlarken hem fotoğraf hem de video çekiminde HDR özelliğini de sunuyor.

Sony Mobile, Xperia M5 ise, 21.5 MP arka kamerası ile profesyonel fotoğrafçılık deneyimini akıllı telefonlara getiriyor. Xperia M5’in 0,25 saniyelik “Hybrid Otomatik Odaklanma” özelliği sayesinde de en hızlı ve doğru şekilde kareler yakalanabiliyor.

Sony Xperia C5 Ultra ve M5 ile ilgili detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0