Lenovo’nun yeni akıllısı Vibe X

Lenovo’nun IFA’da sergilenen Vibe X akıllı telefonu, gümüş gövdeyle çevrelenen sadece bir kurşunkalem inceliğine, yüksek performans ve ekran deneyimini sığdırmayı başardı.

Microsoft Display Dock
realme 7 pro Türkiye’de
Samsung Galaxy Z Fold2

Lenovo’nun IFA’da sergilenen Vibe X akıllı telefonu, gümüş gövdeyle çevrelenen sadece bir kurşunkalem inceliğine, yüksek performans ve ekran deneyimini sığdırmayı başardı.

Vibe x 2 - Lenovo’nun yeni akıllısı Vibe X

Dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo, Berlin’deki tüketici elektroniği fuarı IFA’da, Vibe X akıllı telefonunu tanıttı. Sadece bir kurşunkalem inceliğinde ve tüm rakiplerinden daha hafif olmayı başaran cihaz, benzersiz akıllı uygulamaları ve ekran deneyimiyle fuarın en çok ilgi çeken akıllı telefonları arasında yer alıyor.

Gümüş gövdeyle çevrelenen ve özel polikarbonat malzemeden tasarlanan Lenovo Vibe X akıllı telefon, 6,9 mm inceliğinde ve sadece 121 gram ağırlığıyla kendi kategorisinin en hafif telefonu. Arka kapağında yer alan lazer oymalı kumaş hissi veren yüzeyi ve alımlı yan krom vurgularıyla aynı zamanda şık bir aksesuara dönüşüyor.

Vibe X’i rakiplerinden ayıran tek farkı bu tasarımı değil. Son teknolojiyle donatılmış ve kırılmaz özelliği olan “Corning Gorilla Cam” 5 inç ekranı, 1920×1080 full HD geniş görüntüleme açısına ve ultra net 440 piksel (PPI) gibi olağanüstü yüksek piksel yoğunluğuna sahip olduğundan kullanıcılara son derece net ve ayrıntılı görüntü keyfi yaşatıyor. Cihazın 20/20 Vision ekranı, eğimli ve çizilmeye karşı korumalı olduğundan dokunmatik deneyimini maksimuma çıkarıyor.

Cihazda yer alan HD çift kamera, eşzamanlı olarak fotoğraf içinde fotoğraf çekmek için kullanılırken, arka aydınlatmalı sensör (BSI) gece çekimlerinde karanlık etkisini yok ediyor. Ek olarak sunulan ve sallanmaya karşı koruma sağlayan özellikler de fotoğraflar da bulanıklık veya gecikmelerin azaltılmasına yardımcı oluyor.

13 MP çözünürlükteki arka kamera, otomatik odak, flaş ve gürültü azaltma gibi teknolojilerin de yer aldığı Vibe X, aynı zamanda kullanıcılara “Super Gallery” uygulamasını da sunuyor. Bu uygulamayla benzersiz özel etiketler ve klasörler oluşturup, fotoğrafları eğlenceli bir şekilde görüntülemek ve düzenlemek mümkün.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0