HTC One tanıtıldı

HTC; yeni amiral gemisi HTC One’ı tanıttı. Alüminyum tek parça gövdede hayat bulan yeni HTC One; HTC Sense 5, HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor.

Üç Arka Kameralı Galaxy A7
Leica imzalı Xiaomi 12S Serisi Tanıtıldı
Şarjınız Bitmesin!

HTC; yeni amiral gemisi HTC One’ı tanıttı. Alüminyum tek parça gövdede hayat bulan yeni HTC One; HTC Sense 5, HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor.

HTC One 3V Siyah - HTC One tanıtıldı

Yeni HTC One konusunda açıklamada bulunan HTC Corporation CEO’su Peter Chou; “Günümüzde insanlar, kesintisiz güncel haber ve bilgi akışının içinde kayboluyorlar. Akıllı telefonlar, insanlar ve bilgilerden haberdar olmamızı sağlayan en önemli kaynak olmalarına rağmen, o geleneksel tasarımlarıyla bu ihtiyacı karşılamada yetersiz kaldı. Kısacası akıllı telefonlara yeni ve heyecan verici bir yaklaşım gerekliydi. Ve biz, yeni HTC One ile bu yeni gerçekliği yansıtmak için mobil iletişim deneyimini yeniden yarattık.”

HTC Zoe ile HTC UltraPiksel Kamera

HTC UltraPiksel Kamera, insanların en değerli anlarını nasıl yakaladığını, yaşadığını ve paylaştığını yeniden tanımlıyor. HTC Zoe yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Böylece sabit görüntülerden oluşan geleneksel galeri anlayışını, hareketli fotoğraf ve videolardan oluşan hatıralara dönüştürüyor. Otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde  müzik parçaları ile bir araya gelmiş  fotoğraf ve videolarınızdan oluşan filmler yaratabilirsiniz. Bu filmleri yeniden düzenleyebilir veya farklı temalarla ayarlayabilir, sosyal ağlar, e-posta ve diğer hizmetler aracılığıyla kolaylıkla paylaşılabilirsiniz.

HTC, bu yenilikçi kamera deneyimi için geleneksel akıllı telefon sensörlerinden yüzde 300 daha fazla ışık toplayan devrim niteliğinde UltraPiksel sensör içeren özel yapım bir kamera geliştirdi ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip  lensi ekledi. Bu yeni teknoloji, aynı zamanda düşük ışıkta da yüksek bir performans sağlıyor, fotoğraf ve videolarınıza bir dizi farklı iyileştirme getiriyor. Ayrıca 1080p video çekimini destekleyen ultra geniş açılı ön kamera ile mükemmel bir kişisel portre deneyimi yaşayabilir veya bir dokunuşla videolar kaydedebilirsiniz. Arka kamerada kullanılan çok eksenli optik görüntü sabitleme ise kareler ister sabit ister hareketli olsun video çekiminin çok daha kaliteli olmasına yardımcı oluyor. HTC UltraPiksel Kamera; yenilenmiş 360 derece panorama, sıralı çekim özelliği ve fotoğraftan nesne kaldırma özelliği gibi birçok başka özellik ve efekti de beraberinde sunuyor.  Alüminyum tek parça gövde ile sarılmış ve parlak 4,7” Full HD (1080p) ekran ile donatılmış yeni HTC One, Android Jelly Bean işletim sistemine sahip.

 

Yeni Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0