İnceleme: GorillaPod Focus

İnceleme: GorillaPod Focus

Joby GorillaPod ürün ailesi içerisinde en sağlam tripodlardan biri olan Focus modelini inceledik.

İnceleme: Logitech MX Master 3
İnceleme: Huawei MateBook 16s
İnceleme: Zhiyun Molus G60 ve X100

Joby GorillaPod ürün ailesi içerisinde en sağlam tripodlardan biri olan Focus modelini inceledik. GorillaPod Focus, diğer GorillaPod modellerinde olduğu gibi çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

gpfocus1 - İnceleme: GorillaPod FocusGorillaPod Focus modeli Ballhead X kafa sistemi ile birlikte yüksek performanslı ve sağlam bir kit haline geliyor. GorillaPod Focus, kauçuk kaplı yüzük sistemi sayesinde aklınıza gelmeyecek yerlere bile sabitlenebiliyor. Pek çoğumuzun aklına ormanda çekim yaparken tripodumuzu bir ağaç dalına ya da gövdeye sabitlemek gelmez. Ancak yanınızda GorillaPod Focus varsa inanın etrafınızdaki en garip zeminlere bile makinenizi güvenle sabitleyebilirsiniz.

gpfocus3 - İnceleme: GorillaPod FocusSon derece esnek bu tripodun diğer GorillaPod modellerinden en büyük farkı, profesyonel DSLR fotoğraf makinelerinizi veya video kameralarınızı bile rahatlıkla taşıyabilmesi. Bu modelde 70-200 f/2.8 tele zoom objektifler bile sorunsuzca kullanılabiliyor. Biz de GorillaPod Focus’u ağır sayılabilecek bir DSLR ve 24-70mm f/2.8 objektifle inceledik. Çekimlerimiz sırasında hiçbir problem yaşamadık. GorillaPod Focus’u sadece fotoğraf makineleri ve video kameralar için düşünmemek gerekiyor. Bu tripoda dış mekanda kullanılabilen paraflaşlar, LED ışıklar ya da mikrofon gibi aksesuarlar da kolaylıkla takılabilir.

gpfocus2 - İnceleme: GorillaPod FocusGorillaPod Focus’un taşıma kapasitesi 5kg. GorillaPod Focus’un Ballhead X kafa ile birlikte ağırlığı ise 760 gram.

gpfocus4 - İnceleme: GorillaPod Focus

YORUMLAR

WORDPRESS: 0