Instagram artık Facebook’un…

Facebook bugün yaptığı açıklamaya göre popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’ı satın almak için 1 milyar dolar harcadı. Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada, ''Bu Facebook için önemli bir dönüm noktası, çünkü ilk kez çok sayıda kullanıcısı olan bir şirket ve ürüne sahip oluyoruz'' dedi.

Instagram’daki fotoğraflarınızı kolayca bastırın
Android kullanıcılarına Instagram müjdesi
928,5 Milyon Kişi Instagram’da

Facebook bugün yaptığı açıklamaya göre popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’ı satın almak için 1 milyar dolar harcadı.

Instagram facebook - Instagram artık Facebook’un…

Facebook'un kurucusu ve başkanı Mark Zuckerberg, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada, fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram'ı satın almak için 1 milyar dolar harcadıklarını belirterek, ''Bu Facebook için önemli bir dönüm noktası çünkü ilk kez çok sayıda kullanıcısı olan bir şirket ve ürüne sahip oluyoruz'' dedi.
Zuckerberg, Facebook'un Instagram'ı bağımsız çalışır halde tutmayı planladığını ifade ederek, Instagram'ın Facebook'un ötesinde diğer hizmetlerle bağlantılı olmasının bu deneyimin önemli bir parçası olduğunu düşündüklerini kaydetti.  

Bakalım bu satın alma iOS yanında kısa bir süre önce Android kullanıcılarına da sunulan Instagram uygulaması için ne tür yenilikler getirecek. Yorumların bir kısmı bu satın alma ile Instagram uygulamasının platform bağımsız olarak ilerleyeceği ve kullanıcı sayısını katlayarak artıracağı yönünde. Bazı yorumlar ise, Facebook’un bu satın alma neticesinde Instagram’ın ruhunu bozacağı ve pek çok kullanıcıyı rahatsız edecek garip eklentiler yapacağı yönünde… En iyisi bu işi zamana bırakmak ve Facebook’un neler yapacağını izlemek.

 

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0