3M Shoot&Share

İnovasyon ruhu ile hareket eden 3M, Shoot&Share adında yeni bir ürün duyurdu. Cep projektörü, fotoğraf makinesi ve video kamera özelliklerini bir araya toplayan ürün pratik çözümleri beraberinde getiriyor. 800x600 SVGA çözünürlük ile çekilen fotoğrafları ve kaydedilen videoları her türlü düz yüzeye yansıtabilen bu ürün kullanıcı dostu tasarımı ile de göz dolduruyor.

Epson EB-Z10000 ile seyir keyfi
Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…
Epson’un ultra slim projektörü EB-1776W

Kamera ve cep projektörü işlevlerini birleştiren 3M’nin yeni ürünü Shoot&Share ile artık fotoğraf ya da video çekip anında yansıtmak mümkün!

3M - 3M Shoot&Share

İnovasyon ruhu ile hareket eden 3M, Shoot&Share adında yeni bir ürün duyurdu. Cep projektörü, fotoğraf makinesi ve video kamera özelliklerini bir araya toplayan ürün pratik çözümleri beraberinde getiriyor. 800×600 SVGA çözünürlük ile çekilen fotoğrafları ve kaydedilen videoları her türlü düz yüzeye yansıtabilen bu ürün kullanıcı dostu tasarımı ile de göz dolduruyor. 165 cm’lik mesafeye kadar projeksiyon sağlayan ekranı ile bir buçuk saatlik pil ömrüne sahip olan Shoot&Share 2GB dahili bellek ile geliyor. 124x61x24 mm ölçüleri ve 90 gram ağırlığı ile kolayca taşınabilir hale gelip her türlü ortama taşınabiliyor. Ayrıca dâhili hoparlör sistemi ile sesli kayıtlar dinlenebiliyor, mikrofon özelliği ile de sesli kayıtlara imkân sağlanıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0