iPhone ile çektiğiniz en iyi fotoğrafları paylaşın

Apple, 2019’a başlarken dünyanın en popüler kameralarından olan iPhone ile çekilen en büyüleyici fotoğrafları kutlamak üzere iPhone kullanıcılarını en iyi fotoğraflarını göndermeye davet ediyor.

En güvenilir fotoğraf makinesi markası
Fujifilm Türkiye ofisi açıldı
HUAWEI’den Sonbahar Temalı Fotoğraf Yarışması

Apple, 2019’a başlarken dünyanın en popüler kameralarından olan iPhone ile çekilen en büyüleyici fotoğrafları kutlamak üzere iPhone kullanıcılarını en iyi fotoğraflarını göndermeye davet ediyor.

Apple, 22 Ocak ile 7 Şubat arasında Shot on iPhone Challenge’a katılacak mükemmel fotoğrafları arıyor. Jüri üyeleri tüm dünyadan gönderilen fotoğrafları değerlendirerek kazanan 10 fotoğrafı seçecek. Kazananlar Şubat ayında açıklanacak. Kazanan fotoğraflar belirli şehirlerdeki reklam panolarında, Apple mağazalarında ve internette sergilenecek.

Shot on iPhone Challenge - iPhone ile çektiğiniz en iyi fotoğrafları paylaşın

iPhone 6s ile Mariko Klug tarafından çekildi.

Shot on iPhone Challange’a katılmak için iPhone ile çektiğiniz en iyi fotoğrafı #ShotOniPhone etiketiyle Instagram veya Twitter’da yayınlayın. Weibo kullanıcıları da #ShotOniPhone# etiketini kullanarak yarışmaya katılabilirler. Resim açıklama yazısında, kullanılan modeli belirtin. İsterseniz, fotoğrafınızı “ad_soyad_iphonemodeli” biçiminde adlandırarak en yüksek çözünürlük ayarıyla shotoniphone@apple.com adresine de gönderebilirsiniz. Fotoğraflar doğrudan kameradan alınmış ya da Fotoğraflar uygulamasında Apple’ın düzenleme araçları veya üçüncü taraf yazılımlar kullanılarak düzenlenmiş olabilir. Fotoğraf gönderim dönemi 22 Ocak – 7 Şubat arasında… Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Kazanan 10 fotoğraf; Apple Newsroom, Apple’ın Instagram kanalları, apple.com, Apple mağazaları, Apple WeChat, Apple Twitter hesapları, Apple Weibo hesapları ve dünya çapındaki reklam panolarında sergilenecektir. Kazananlara, 26 Şubat 2019’da veya yakın bir tarihte bilgi verilecektir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0