Olympus Instagram Yarışması Başladı

Zoom İthalat tarafından düzenlenen ve birincinin Olympus OM-D E-M10 Mark III kazanacağı Olympus Türkiye Instagram yarışması başladı.

3 Legged Thing Instagram Yarışması
Kaspersky Lab Türkiye Instagram Yarışması
Fujifilm Türkiye ofisi açıldı

Zoom İthalat tarafından düzenlenen Olympus Türkiye Instagram yarışması başladı.

olyyrs - Olympus Instagram Yarışması BaşladıYarışmaya katılım için, @zoomithalatofficial Instagram hesabının takip edilmesi ve açıklama kısmına #macerahicbitmesin hashtag’inin yazılması gereklidir.

Jüri üyeleri:

 • Çiler Geçici
 • Wilco Van Herper
 • Cenk Gençdiş
 • Ömer Serkan Bakır
 • Nuri Çorbacı
 • Sinan Gürkan
 • Jirayr Gamsaragan

Yarışma sonrasında kazananlar 13 Aralık 2017 tarihinde Fototrek te yapılacak etkinlikte ödüllerini alacaklar.

Tarihler:

 • Son Katılım Tarihi: 30.11.2017

Yarışma Ödülleri:

 • Birinciye: Olympus OM-D E-M10 Mark III Gövde
 • İkinciye: Olympus TG-Tracker
 • Üçüncüye: Zhiyun Smooth Q
 • 10 kişiye Cenk Gençdiş fotoğraf kitabı

Yarışma Şartları:

 1. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu serbesttir.
 2. Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.
 3. Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.
 4. Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 5. Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.
 6. Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.
 7. Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.
 8. Yarışmaya katılım için, @zoomithalatofficial Instagram hesabının takip edilmesi ve açıklama kısmına #macerahicbitmesin hashtag’inin yazılması gereklidir.
 9. Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.
 10. Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.
 11. Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.
 12. Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.
 13. Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.
 14. Yarışmayı düzenleyen Zoom İthalat yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.
 15. Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0