Kablosuz harici disk: GoFlex Satellite

2011 yılında satışa sunulan pille çalışan ve Wi-Fi desteği olan harici disk Seagate GoFlex için firmware güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile Satellite’a aynı anda kablosuz olarak bağlanan cihaz sayısı 3’ten 8’e çıkarıldı. Paylaşımcı özelliğini sayısal olarak arttıran cihaz kategorileri de genişleterek akıllı TV ve oyun konsolları ile de veri paylaşım imkanı veriyor.

Iomega StorCenter ix2-200 2TB
Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler
Fotoğraflarınız gelecek nesillere kalsın

2011 yılında satışa sunulan pille çalışan ve Wi-Fi desteği olan harici disk Seagate GoFlex için firmware güncellemesi yayınlandı.

Seagate GoFlex Satellite Box - Kablosuz harici disk: GoFlex Satellite

Güncelleme ile Satellite’a aynı anda kablosuz olarak bağlanan cihaz sayısı 3’ten 8’e çıkarıldı. Paylaşımcı özelliğini sayısal olarak arttıran cihaz kategorileri de genişleterek akıllı TV ve oyun konsolları ile de veri paylaşım imkanı veriyor. Aynı güncelleme sayesinde 5 saatlik pil ömründe de bir iyileştirmeye gidilerek bu süre 7 saate kadar çıkarken, bekleme süresi de bir günün üzerine çıkarak 27 saate ulaştı. Güncelleme kullanıcılara cihazın içeriğine ulaşma anında internette gezinme şansı da sağlıyor.

Şarj edilebilir pil özelliğine sahip dünyanın ilk harici diski olan GoFlex Satellite içeriğine 802.11 Wi-Fi erişimi ile kolayca ulaşan kullanıcılar, fotoğraf, video, müzik ve belgelerinden oluşan arşivlerini rahat ve özgürce her an yanlarında taşıyabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0