Kablosuz internet için Netis E1+

Netis’in kablosuz ağın kapsama alanını genişleten ve küçük boyutuyla seyahatlerde yönlendirici (router) olarak da işlev gören yeni ürünü E1+satışa sunuldu. Netis E1+, farklı renk seçenekleri ile şık bir aksesuar özelliğine de sahip.

LG HD MiniBeam
AMD Mobil Deneyimi Canlandırıyor
iPhone Kullanıcılarına Epson Projektör

Netis’in kablosuz ağın kapsama alanını genişleten ve küçük boyutuyla seyahatlerde yönlendirici (router) olarak da işlev gören yeni ürünü E1+satışa sunuldu. Netis E1+, farklı renk seçenekleri ile şık bir aksesuar özelliğine de sahip. Bu sayede ev ve ofislerin yanı sıra seyahatlerde de kullanılabilen ürün, farklı renklerde satışa sunuluyor. Böylece klasik siyah ya da beyaz renkli ağ ürünlerinden sıkılanlar için de cazip bir seçenek oluyor.

E1 Blue FV - Kablosuz internet için Netis E1+Küçük boyutuyla her yere taşınabilen Netis E1+, duvara monte yapıya sahip ve kolay kurulup kullanılan bir çözüm. 300Mbps kablosuz hız desteği sunan ürün, yüksek hız desteği ile Wi-Fi kapsama alanını genişletiyor. Hem ev, hem ofis kullanımı için uygun olan ürün, prize takılıp tek tuşa dokunarak kablosuz ağın kapsama alanını genişletebiliyor. Ayrıca taşınabilir boyutu ve yönlendirici özelliği sayesinde, seyahatlerde DSL ya da kablo modeme bağlanarak yönlendirici modu aktif hale getirilebiliyor. Bu sayede internete kablo ile bağlanılan her ortamda kablosuz ağ oluşturmayı ve birden fazla cihazla kablosuz ağa bağlanmayı sağlıyor.

Evde ya da ofiste çeşitli engeller nedeniyle Wi-Fi sinyallerinin ulaşamadığı ya da az ulaştığı ölü bölge sorununu ortadan kaldıran ürün, en uygun noktadaki bir prize takılarak kullanılıyor. Üzerindeki WPS düğmesine basılarak modem/router ile eşleşen ürünün kurulumu bu kadar basit. Akıllı sinyal genişleticisi sayesinde en iyi kapsama alanını oluşturmak çok kolay. Cihazın üzerindeki ışıklar, farklı renkler ile uygun yeri bulmayı sağlıyor. Ayrıca farklı ülkelerdeki priz tiplerine uygun fiş başlıkları olan cihaz, bu sayede seyahatlerde sorun olmadan kullanılabiliyor

802.11n standardını destekleyen ürün geriye dönük b/g ürünlerle de uyumlu çalışıyor. Hem kapsama alanı genişletici hem seyahat yönlendiricisi olan Netis E1+, uygun fiyatlı bir çözüm.  DataStar, Netis E1+ modelinin 29,90 USD+KDV fiyatla satılmasını tavsiye ediyor.

www.datastar.com.tr

YORUMLAR

WORDPRESS: 0