Kaspersky Lab Türkiye Instagram Yarışması

Kaspersky Lab Türkiye sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

Cihaz mı, fotoğraflar mı önemli?
Kaspersky Lab Uyarıyor!
Güncellenmeyen yazılımlara dikkat!

Kaspersky Lab Türkiye sponsorluğunda düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması başladı!

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler, @kasperskytr instagram hesabını takip etmek, yüklediğiniz fotoğraflarda #KasperskyKorur etiketini kullanmak ve @kasperskytr hesabını etiketlemek.

Yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

forestry manset - Kaspersky Lab Türkiye Instagram Yarışması

Yarışma Katılım Şartları:

* Tüm sevdiklerimizi her türlü tehlikeye karşı korumak isteriz. Korumak istediğiniz ve sizin için en önemli kişilerin, hayvanların, varlıkların, doğanın ve özel anların ya da bunları koruduğunuz anların fotoğrafını paylaşın, özel ödüller kazanma şansı yakalayın!

* Yarışmaya katılım için, @kasperskytr Instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #KasperskyKorur hashtag’inin yazılması ve @kasperskytr hesabını etiketlemek gereklidir.

* Yarışma sadece @kasperskytr Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

* Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

* Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

* Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

* Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme tekniği kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

* Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. “Gizli Hesaplar” ayarlardan “Herkese Açık” şeklinde değiştirilmelidir.

* Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

* Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

* Yarışmada ödül kazanan fotoğrafların tüm kullanım hakları süresiz olarak Kaspersky Lab’a ait olacaktır. Kaspersky Lab ödül kazanan fotoğrafları tüm sesli, görsel ve yazılı mecralarda, reklamlarında ve tüm duyurularında kullanabilir, satış ve hediye amaçlı olarak üretilecek her türlü ürün üzerinde kullanabilir.

* Yarışmayı düzenleyen Fotoğraf Dergisi yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar. 

KL web - Kaspersky Lab Türkiye Instagram Yarışması

Tarihler:

Son katılım tarihi: 15 Ocak 2019

Sonuç duyuru tarihi: 23 Ocak 2019

Ödüller:

Başarı ödülleri (5 kişiye): Kablosuz hoparlör + Termos Kupa + Kaspersky Oyuncak Ayı + Kaspersky Güvenlik Çözümü

Mansiyon ödülleri (5 kişiye): Kaspersky Oyuncak Ayı + Kaspersky Güvenlik Çözümü 

Seçici Kurul:

Mücahit Hoşcan – Kaspersky Lab Sosyal Medya Yöneticisi

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni

Prof. Oktay Çolak – Marmara Üniversitesi GSF Enstitü Müdürü

YORUMLAR

WORDPRESS: 0