Kinghun Tarayıcılar Türkiye’de…

Arena Bilgisayar, Kinghun ile yaptığı tek yetkili satıcı anlaşmasıyla gelişen tarayıcı sektöründeki yeni teknolojileri bünyesine katarak ürün portföyünü genişletti. Kendi markasıyla ürettiği dijital mikroskop, foto tarayıcı, taşınabilir tarayıcı, yüksek hızlı tarayıcı, mobil tarayıcı, A6 pasaport tarayıcı ve geniş format tarayıcılar Türkiye'de de satışa sunuldu.

Projektörün yeni hali
Teknoloji inceliyor ve güçleniyor!
Sony’den Yapay Zekalı Akıllı Görüntü Sensörleri

Arena Bilgisayar, Kinghun ile yaptığı tek yetkili satıcı anlaşmasıyla gelişen tarayıcı sektöründeki yeni teknolojileri bünyesine katarak ürün portföyünü genişletti.

Arena KC5A06 - Kinghun Tarayıcılar Türkiye’de…

Kinghun, Çin’nin Guangdong Eyaletinin en büyük çelik ticaretini yöneten Hetai He ailesinin markasıdır. Firma,  1998 yılında bilgisayar kasa ve Power Suppley üretimine başladı. Başta Asus olmak üzere, BenQ, Hasee, Coolermaster, Rosewill gibi dünya üzerinde birçok önemli uluslararası markanın üreticisi konumundadır. Nesne, görüntü ve resim dataları tarama-işleme üzerine uzmanlaşan Kinghun, Arena ile yaptığı yetkili satıcı anlaşmasıyla Türkiye geneline yayılmayı hedefliyor. Kendi markasıyla ürettiği dijital mikroskop, foto tarayıcı, taşınabilir tarayıcı, yüksek hızlı tarayıcı, mobil tarayıcı, A6 pasaport tarayıcı ve geniş format tarayıcıları, Arena güvencesiyle Türkiye geneline dağıtacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0