Kinghun Tarayıcılar Türkiye’de…

Arena Bilgisayar, Kinghun ile yaptığı tek yetkili satıcı anlaşmasıyla gelişen tarayıcı sektöründeki yeni teknolojileri bünyesine katarak ürün portföyünü genişletti. Kendi markasıyla ürettiği dijital mikroskop, foto tarayıcı, taşınabilir tarayıcı, yüksek hızlı tarayıcı, mobil tarayıcı, A6 pasaport tarayıcı ve geniş format tarayıcılar Türkiye'de de satışa sunuldu.

ViewSonic’ten Yeni LED Projeksiyon: LS600W
OnHub pazara sunuluyor
Tüm içerikler tek noktadan…

Arena Bilgisayar, Kinghun ile yaptığı tek yetkili satıcı anlaşmasıyla gelişen tarayıcı sektöründeki yeni teknolojileri bünyesine katarak ürün portföyünü genişletti.

untitled

Kinghun, Çin’nin Guangdong Eyaletinin en büyük çelik ticaretini yöneten Hetai He ailesinin markasıdır. Firma,  1998 yılında bilgisayar kasa ve Power Suppley üretimine başladı. Başta Asus olmak üzere, BenQ, Hasee, Coolermaster, Rosewill gibi dünya üzerinde birçok önemli uluslararası markanın üreticisi konumundadır. Nesne, görüntü ve resim dataları tarama-işleme üzerine uzmanlaşan Kinghun, Arena ile yaptığı yetkili satıcı anlaşmasıyla Türkiye geneline yayılmayı hedefliyor. Kendi markasıyla ürettiği dijital mikroskop, foto tarayıcı, taşınabilir tarayıcı, yüksek hızlı tarayıcı, mobil tarayıcı, A6 pasaport tarayıcı ve geniş format tarayıcıları, Arena güvencesiyle Türkiye geneline dağıtacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0