Kingston’dan İki Yeni MobileLite Wireless

Kingston’dan İki Yeni MobileLite Wireless

Kingston’ın büyük beğeni toplayan MobileLite Wireless ailesine iki yeni ürün daha eklendi. MobileLite Wireless G3 ve MobileLite Wireless Pro, harici wireless depolama imkanı sunmalarının yanında akıllı cihazlarınızı da şarj edebiliyor...

WD’nin Yeni Masaüstü Serisi
Sony 4K bellek oynatıcısı PMW-PZ1
LaCie yeni ürününü duyurdu

Kingston’ın büyük beğeni toplayan MobileLite Wireless ailesine iki yeni ürün daha eklendi. MobileLite Wireless G3 ve MobileLite Wireless Pro, harici wireless depolama imkanı sunmalarının yanında akıllı cihazlarınızı da şarj edebiliyor…

1452263093_Mobilelite_Wireless_Pro_mlwpro_1
Kingston Digital Inc., MobileLite Wireless ailesindeki iki yeni ürünü MobileLite Wireless G3 ve MobileLite Wireless Pro’yu piyasaya sürdü. Harici depolama alanı olarak kullanılabilen, çok sayıda kullanıcının veri paylaşımı yapabilmesini sağlayan ve şarj cihazı görevi gören MobileLite Wireless, iki yeni modeliyle kullanıcılara daha yüksek performans sunuyor.

1452263083_MobileLite_Wireless_G3_mlwg3_2Yeni nesil MobileLite Wireless G3, 5400 mAh bataryası ile iki akıllı telefon şarj edebiliyor. Önceki jenerasyonlarda olduğu gibi MobileLite Wireless G3, SD kart ve USB belleklere akıllı telefon ile tabletlere wireless aracılığıyla verilerin aktarılabilmesini sağlıyor. MobileLite uygulamasına sahip kullanıcıların rahatlıkla fotoğraf, video ve diğer içerikleri transfer edebilmesine, birbirleriyle paylaşabilmesine ve yedek alınabilmesine imkan sunan MobileLite Wireless G3, wireless ağını kullanarak paylaşımlar için ekstra bilgisayar ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ayrıca MobileLite Wireless G3’ü tercih eden kullanıcılar, mobil cihazlarından veri silmek veya Cloud kullanmak zorunda kalmadan önemli verilerini yedekleyebiliyorlar.

MobileLite Wireless G3’ün tüm özelliklerine sahip olan MobileLite Wireless Pro, 6700 mAh bataryaya sahip ve ekstra olarak 64 GB’lık depolama kapasitesi sunuyor. Her iki ürüne de iOS ve Android cihazlar üzerinden ulaşılabiliyor.

Ürünün Teknik Özellikleri:

Depolama Desteği: USB, SD, SDHC, SDXC ve microSD/microSDHC/microSDXC (Adaptör ile)

Desteklenen Biçimlendirme Formatları: FAT, FAT32, NTFS, exFAT

Kullanılabilir Dosya Formatları: MP3, WAV, M4V, MP4 (H.264 Codec), JPG, TIF ve PDF

Boyut: 115x80x24mm

Ağırlık: MobiliLite Wireless G3 – 192 gr, MobileLite Wireless Pro – 194 gr

Dahili Hafıza: MobileLite Wireless Pro – 64 GB

Batarya: MobileLite Wireless G3 5400 mAh, MobileLite Wireless Pro 6700 mAh

YORUMLAR

WORDPRESS: 0