Lexar’dan 256GB’lık SDXC

Dünyanın en önemli hafıza kartı üreticilerinden biri olan Lexar, Photokina Fuarı’nda 256GB’lık SDXC UHS-1 (400x) hafıza kartını duyurdu. Yüksek hızda yazma-okuma performansı ve bir hafıza kartında şu ana kadar görmediğimiz yüksek depolama kapasitesi sunan Lexar, bu yeni hafıza kartı ile özellikle video çekimleri ile uğraşanlar için ideal bir seçenek sunuyor.

SanDisk’ten mobil uygulama performansına katkı
WD TV Medya Oynatıcıları
LaCie ve Zoom İthalat İşbirliği…

Dünyanın en önemli hafıza kartı üreticilerinden biri olan Lexar, Photokina Fuarı’nda 256GB’lık SDXC UHS-1 (400x) hafıza kartını duyurdu. Yüksek hızda yazma-okuma performansı ve bir hafıza kartında şu ana kadar görmediğimiz yüksek depolama kapasitesi sunan Lexar, bu yeni hafıza kartı ile özellikle video çekimleri ile uğraşanlar için ideal bir seçenek sunuyor. Bu yeni hafıza kartının Amerika’da 900 dolarlık satış fiyatının olacağı söyleniyor.

lexar256gb - Lexar’dan 256GB’lık SDXC

Lexar 256GB SDXC UHS-1 hafıza kartı, uzun süreli kayıt imkanı sunmasının yanında yüksek çözünürlüklü görüntüleri de bilgisayara hızla transfer edebiliyor. 60MB/sn okuma hızını garanti eden hafıza kartının Ekim ayında satışa sunulması planlanıyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0