AMD Trinity Platformu

“Trinity” adlı 2. nesil A-Serisi APU, üstün mobilite avantajlarının yanı sıra görsel kalitesi ve performansı ile eğlence ve oyun deneyimini maksimum düzeye taşıyor, AMD All Day Power özelliği ile 12 saatin üzerinde pil ömrü sunuyor.

Sinemayı eve getiren teknoloji
ViewSonic M1 Ultra Taşınabilir projeksiyon cihazı
PlayStation 5 yıl sonunda geliyor!

“Trinity” adlı 2. nesil A-Serisi APU, birinci sınıf üstün mobilite avantajlarının yanı sıra görsel kalitesi ve performansı ile eğlence ve oyun deneyimini maksimum düzeye taşıyor, AMD All Day Power özelliği ile 12 saatin üzerinde pil ömrü sunuyor. 

AMD vision - AMD Trinity Platformu

AMD’nin 2. Nesil APU’larına sahip Trinity Platformu neler sunuyor?

Trinity platformu en iyi video kalitesini sağlayan AMD HD Medya Hızlandırıcı özelliği ile geliyor. Bu özellik, amatörce çekilen videoların pürüzsüz ve titreşimsiz profesyonel videolar haline dönüştürülmesini tek bir tuşla sağlıyor.

AMD Perfect Picture HD – Renk titreşimi ayarları, gürültü azaltma ve dinamik kontrast düzeltme gibi özelliklerle imaj ve videoları otomatik olarak daha iyi bir hale getiren bir imaj, video işleme ve gösterme teknolojisi.

AMD Steady Video Technology – Popüler Web tarayıcıları ve çoklu ortam uygulamaları eklentileri sayesinde tek tuşla kesintili video içeriğinin akıcı biçimde oynatılmasını sağlayan bir teknoloji.

AMD Quick Stream Technology – PC sistemlerinde akıcı, görsel olarak kesintisiz bir video akışı oynatmaya öncelik tanıyan yeni bir teknoloji.

True HD video sohbet ile aynı anda dört kişiyle sohbet.

AMD Video Çevirici – Ortam dosyalarının farklı formatlar ve aygıtlar arasında hızlı dönüşümü ve paylaşımını sağlayan bir video sıkıştırma motoru.

H.264, MPEG-2, VC-1, MVC, DivX and WMV için Tam Kod Çözme Desteği.

AMD Eyefinity Technology – Bu teknoloji ilk kez harici bir grafik kartına ihtiyaç duymaksızın APU ile sağlanabiliyor.

Performansta öncü DirectX 11 grafik mimarisi ve 1080p, oyunlarda gerçekliğe yakın görsel deneyim sunuyor.

AMD Radeon çift grafik desteğiyle APU’ya harici bir grafik kartı takarken yüzde 75’e varan performans artışı. AMD Radeon çift grafik seçeneği aynı zamanda daha eski oyunlar için DirectX 9 desteği de sunuyor ve güncelleştirmelerin daha kolay gerçekleştirilmesi için yeni AMD CrossFire Teknoloji Profillerini kullanıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0