Logitech MX Anywhere 2

Logitech’in yeni kablosuz mouse’u Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor.

Epson’dan Yeni FastFoto Tarayıcı
ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon
İnceleme: ZyXEL VMG1312-B10D

Logitech’in yeni kablosuz mouse’u Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse cam dahil tüm yüzeylerde yüksek performans sunuyor.

Logitech+MX+Anywhere+2+_FOB_BlkGelişmiş Darkfield Lazer Sensörü ile cam dahil her yüzeyde çalışabilen Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, şık tasarımı ve bir çantaya sığabilecek kompakt boyutu ile rahatça her yere taşınabiliyor ve uzun saatler kullanım  kolaylığı sunuyor.

Çift bağlantı özelliği sunan Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, Pico Unifying alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisi üzerinden Windows veya Mac bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Aynı anda üç ayrı cihazla eşleşebilen Logitech MX Anywhere 2, Logitech Easy-SwitchM  tuşu aracılığıyla tek bir dokunuşla masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Logitech MX Master Anywhere 2’nin kaydırma tekerleği uzun dokümanları veya web sitelerini hızlıca incelemenize imkân veren yüksek hızlı kaydırma özelliği (hyperfast scroll)  ve daha dikkatli kontrol sağlayan click-to-click (tıklatmalı) modu bulunuyor.

Logitech MX Master Wireless Mouse ile benzer olarak, Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobil Mouse da Logitech OptionsM yazılımı kulanılarak kişiselleştirilerek Mac bilgisayarlardaki dokunmatik komutları uygulayabiliyor, böylece daha hassas bir kontrol sağlıyor. Logitech MX Master Anywhere 2’nin şarj edilebilir  pili, tam şarj edildiğinde yaklaşık iki ay pil ömrüne sahip. Bir dakikalık şarj ile iki saatlik kullanım olanağı sunan mouse’u micro-USB şarj kablosu  ile bilgisayarınıza takarak kolayca şarj edebilir ve şarj olurken mouse’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0