Logitech MX Master

Logitech, performans ustası yeni mouse’u Logitech MX Master Wireless Mouse’u duyurdu. Hassasiyet, hız ve konfor açısından sektörün en üstün mouse’u olarak tanımlanan MX Master, çoklu ekranlar, cihazlar ve işletim sistemlerinde kullanım kolaylığı sunuyor.

LG Cinema 3D Smart TV
Zyxel’den Yeni Dual Band AC1200 LTE Modem/Router
Pilli kablosuz mobil tarayıcı

Logitech, performans ustası yeni mouse’u Logitech MX Master Wireless Mouse’u teknoloji tutkunları ile buluşturdu. Hassasiyet, hız ve konfor açısından sektörün en üstün mouse’u olarak tanımlanan MX Master, çoklu ekranlar, cihazlar ve işletim sistemlerinde kullanım kolaylığı sunuyor.

Logitech-CustomLogitech MX Revolution ve Logitech Performance MX’den oluşan serinin son üyesi Logitech MX Master Wireless Mouse ele uygun şekilde, konfor, hız ve kontrol için tasarlandı. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimini sunuyor.

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma moddan yüksek-hızlı kaydırma moda otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip Logitech MX Master Kablosuz Mouse sayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz. Logitech MX Master Kablosuz Mouse tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklamalı kaydırma modundan yüksek-hızlı kaydırma moduna otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe ve sağ sol kaydırma yapmanızı sağlayan baş parmak tekerleğine sahiptir.  Windows  ya da Mac  bilgisayarınıza, Logitech Unifying  alıcı veya  Bluetooth Akıllı Teknoloji ile bağlayabilirsiniz. Aynı anda masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet gibi üç farklı cihazla eşleştirebileceğiniz MX Master’ın. Easy-Switch butonuna tek dokunuşla seçtiğiniz cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca mouse’un üstünde Mac bilgisayarınızdaki dokunmatik hareketleri atayabileceğiniz özelleştirilebilir bir tuş bulunmaktadır.

Logitech Options yazılımı MX Master’ın tuşlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirme imkanı sağlarken, Logitech Darkfield Laser  özelliği neredeyse her yüzeyde, camda veya parlak zeminlerde bile üstün takip özellliği sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0