Logitech’ten Apple’a Özel Aksesuarlar

Logitech’in yeni ürünleri; Mac, iPad ve iPhone ile uyumlu Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard ve Mac ile uyumlu Logitech Rechargeable Trackpad, favori Apple ürünleriniz için kullanım kolaylığı sunarken, şıklıklarını da tamamlıyor.

Yıkanmayı Seven Klavye
Logitech HD Pro Webcam C920
Logitech POP Keys Klavye ve Mouse

Logitech’in yeni ürünleri; Mac, iPad ve iPhone ile uyumlu Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard ve Mac ile uyumlu Logitech Rechargeable Trackpad, favori Apple ürünleriniz için kullanım kolaylığı sunarken, şıklıklarını da tamamlıyor. Aynı anda üç cihaza kadar eşleştirilebilen Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard ile Mac’inizde e-posta yazarken, tek tuşla not almak için iPad’inize geçiş yapabilir veya iPhone’unuza gelen mesajı yanıtlayabilirsiniz. Logitech Rechargeable Trackpad ise pürüzsüz cam yüzeyiyle Mac OS multi-dokunma hareketlerinin tümünü yapmanıza olanak sunar. 

Logitech  format T651 Enviro - Logitech’ten Apple’a Özel Aksesuarlar

* Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard

Aynı anda üç cihaza kadar eşleştirebilen Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard, Mac cihazlarının alışkın olduğunuz özelliklerine uygun olarak Command, Brightness ve Mission Control gibi tuşlarına sahip. Alüminyum tasarımı ile Apple tarzıyla uyumlu klavye aynı zamanda Mac, iPad veya iPhone’unuzun şıklığını tamamlıyor. Etkileyici tasarımıyla dikkat çeken klavyenin aydınlatmalı tuş karakterleri, loş ışıkta veya karanlıkta kullanım kolaylığı sunuyor. Elinizin hareketini algılayan dahili sensörü aydınlatmayı açarak ya da kapatarak enerji tasarrufu sağlıyor.

* Logitech Rechargeable Trackpad

Multi-dokunma kontrol özelliğine sahip Logitech Rechargeable Trackpad ile tıklama, kaydırma, tarama, yakınlaştırma gibi hareketleri ve daha fazlasını yapmak mümkün. İnce profilli tasarımı ve pürüzsüz cam yüzeyiyle dokunmatik ekran deneyimi yaşatan Logitech Rechargeable Trackpad, standart notebook touchpad’lerinden daha büyük dokunma alanı ile Mac OS multi-dokunma hareketlerinin tamamını kolaylaca yapma imkanı sunuyor. Hassas dahili sensörlere sahip olan trackpad, parmak izi ve çizilmelere dayanıklıdır. Kullanımı kolay USB kablosu ile şarj edilebilen Logitech Rechargeable Trackpad, şarjı tamamen doluyken bir ay boyunca kullanılabiliyor ve kablosuz Bluetooth bağlantısı sayesinde 9 metreye kadar  (30 feet) kablosuz kullanım alanı sunuyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0